• kendilerinin kartlariyla 500 tl lik kitap alirsin, 35 kurus birikirse op de basina koy.
  • kapıdan girerken kazıklanmayı kabul ediyorum içerikli sözleşmeyi imzaladığınız kabul edilmektedir. aynı orijinal kitap nasıl bu kadar farklı fiyatlara satılabilir aklım almıyor.
  • alışveriş yapılmaması gereken internet sitelerinden birisidir.

kitapları geç yollarlar, telefona çıkmazlar, mağdur ederler, ilgilenmezler... zaten sahiplerinden durumu anlaşılabilir.
  • mail bültenine abone olduktan sonra çıkamıyorsunuz.

birkaç ay önce üyelikten ayrılmayı talep ettim ve ayrıldım fakat mail gelmeye devam etti. tekrar üyelikten ayrıl'a tıkladığım zaman zaten üyelikten ayrıldığıma dair bir uyarı aldım. bugün tekrar üyelikten ayrıl'a tıkladım ve 2. kez ayrıldım. hiçbir şekilde tekrar üye olmadığım üyelikten ayrıldım.
  • aldığım kitap ilk kez erken kargoya verildi diye sevinirken şu an kargo hareketlerini kontrol için girdiğimde eski siparişlerim gözüküyor son siparişim gözükmüyor. siteyle ilgili bi sorun mevcut belli. ne zaman sipariş versem ya geç geliyor ya adreste sorun oluyor ya başka bir şey. artık bu siteden alış veriş yapmayacağım sanırım. zaten normalde kitabı kitapçidan direkt almayı seviyorum ama çok fazla fiyat farkı olduğu için mecburen online alıyorum. neyse umarım gözükmeyen siparişim gelir.
  • çok bozdu çok. çok satanlar duvarı yok istediklerini koyar oldular herhalde. kitap & müzik değil artık kitap ve elektronik olmalı. ve galiba dr radyo dedikleri şeyde 10 tane şarkı var hep aynı şeyler çalıyor.
  • bu yılki ajandalarını daha da geliştirmişler. aylık hedefleriniz, izlemek istediğiniz filmler, kitaplar da bulunuyor. projeler ve ders programları zaten daha önce de bulunuyordu.

yalnız çıkartmaları ön sayfalara almaları güzel olmuş. 2 yıldır aynı ajandayı kullanıyorum içinde çıkartma olduğunu geçen hafta fark ettim. telefonlarımıza taktık çok güzel oldu asdfghkl
  • kazık da olsa, eski kalitesinde ve çizgisinde olmasa da desteklenmesi gereken firma. türkiye'de kitap satarak ayakta kalmaya calısıyorlar. her türlü saçmalığın ve tüketim toplumunun kaleleri avm'lerde, insanlara kitap okumayı hatırlatıyorlar. her daim girdiğinizde karışanın olmadığı, sessiz sakin, rahatça keyifle kitapları karıştıracağınız güzel bir ortam d&r
  • kitaptan ziyade kazık satan kuruluştur.

bütün kitaplar için şu önerme geçerlidir;
    d&r mağazası > d&r internet sitesi > başka siteler

engin geçtan 'ın hayat isimli kitabını almak için hevesle forum istanbul 'a geldim. fiyatlar şu şekilde;
    mağaza 27 tl > internet 16 tl > normalde 10 tl

sapiens için bakalım;
    mağaza 45 tl > internet 29 tl > normalde 25 tl

(bkz: oha)
  • online alışveriş sitelerinin e-kitap kategorisinde google books'un bile artık ücretsiz olarak verdiği kitapların yer aldığı, bestsellermiş gibi göze sokulan kenarda kalmış adı sanı duyulmamış kitapların sıralandığı mecburen yolumuzun düştüğü firma.
hesabın var mı? giriş yap