• private sözlük'teki dagny ya da sosyomat'taki dagny taggart'ı yolda görse tanımaz.
  • pragmatizm üstü irrasyonalite ile harmanlanmış, yanardöner bir kimsedir.

ha nedir, yazar kişinin bu durumundan şikayet edeni allah çarpar. lakin ara sıra çarpılmak da bünyeye iyi gelebilir*.
  • yaptığı " piyasadaki antep fıstıklı çikolatalar" analizi ile dikkatimi çekmiş yazar. heme belirteyim favorimiz bir değil, ama olsun bu konuda benim kadar yorulmuş kafa yormuş birine rastlamak hoşuma gitti.
    yaşasın antep fıstığı ile kakaonun eşsiz uyumu!!
  • çekimleri devam eden atlas shrugged filminde angelina jolie nin canlandıracağı karakter
  • (bkz: gö gö gö)
  • hakkında ne söylesem diye ciddi anlamda düşünüyorum bir kaç gündür ne desem boş ama kesinlikle dünya dışı, süper bir varlık. kendisi zamanında hem service-mate hem classmate ve kısa bir dönem de yemekhane-mate'im olmuştur. geçenlerde etrafı karıştırırken bir defter buldum bana hatıra yazmış. ramses, ela, miki falan gidiyor*. service muhabbetleri süperdi tabi onun önceki yaşamında belediye tarafından zehirlenip öldürülmüş bir sokak köpeği olduğunu keşfettiğim yemekhane geyikleri de. bir de gün yapardık yaşımıza başımıza bakmadan*. valla yalan değil. pastalı börekli hemde*. şu da vardı citroen saxo *

çok zaman geçti aradan görüşemedik. özletti kendini, o güzel muhabbetlerine hasret bıraktı...
  • gezi yazısı yazarı potansiyeli gördüğüm yazadır. daha önce hiç gitmediğim yer olan adanayı bana öyle bir anlatmıstır ki gitmeden önce "lan olum napıcam ordan nasıl mersine geçicem" olan düşüncemi "lan ne ki amnakoym 2 dakkada geçicem" düşüncesine geçirmiş yazardır. bir kaç şey daha anlatsa ortalıkta adanalıyım diye gezinirim.
  • objektivizm zırvalarının ayn rand için vücut bulmuş baş kahramanı. hatta o kadar objektivist yaşıyor ki insan veya robot arasında bir fark kalmadığını da anlıyorsunuz. kitaptakine* göre güzel ama içi boş kadın.
  • istifa etmesi sebebiyle hanımıyla olan maceralarını anlattığı entrylerini özletecek insandır.
hesabın var mı? giriş yap