• türkiye'de servis sıkıntısı olan, üst düzey japon balıkçılık ekipmanları üreticisi. shimano, en büyük rakibidir daiwa'nın. surfcasting tipi avlarda shimano'nun bir tık önünde, spincasting avlarında shimano'nun bir tık gerisindedir. saltiga adı altında ürettiği makine ise rakipsizdir.
  • iyi bir markadır ama benim şahsi görüşüm okuma marka makineler daiwa marka makinalarına göre daha iyi sanırım. ikisinide kullandım makina olarak okuma daya rahat geldi bana, tabi başkasına göre daiwa daha iyidir sonuçta kullanıcan kullanıcıya değişir.
  • istavrit için daiwa samurai 390 kullanıyorum. spin için daiwa ballistic 270cm 14 42 gr aldım. çok memnunum.
  • shimano ile birlikte en kaliteli makineleri üreten firma olarak bilinir. ancak okuma bunlarla yarışacak, bazı disiplinlerde geçecek düzeydedir(makaira). shimanı tasarımları daha gelenekçiyken daiwa yeni şeyleri denemeyi sever. daiwaya bu kadar para vermek istemiyorsanız okuma tavsiye ederim.
  • şu ürünü ile hayatımı kolaylaştırmış, beni benden almış markadır.

daiwa sokkou
  • olta balıkçılığından keyif alanların iki beğendiği markadan biridir. sağlam ve kaliteli olta makinaları ile shimano alırken, "lan acaba" dedirtir. tam terside doğru. ayrıca vaktiyle regal lt kullanmış biri olarak her çekimde sağlamlığı hissettirdiğini rahatça söyleyebilirim.

not: shimanospor
  • ulkemizde satilan cogu urunun (jdm) japan domestic market olmadigi guzide balikcilik ekipmanlari ureten mustesna firmamiz.
  • daiwa'nın crossfire 244 cm 14-42 gr atarlı kamışı ile okuma alaris 30 makine kombinlesem uyumlu olur mu acaba?
  • büyük balık avcılığı hobim var ve anlatsam inanılmayacak bir şekilde eski maxel sealion kamış ve çıkrığımı balığa kaptırdıktan sonra, daha uygun olduğu için aldığım çıkrık makine markası. 4-5 kg balıklarda bile ilk başlarda takılma yapsa da daha sonra 17 kg balık bile almışlığım var. evet yeterince konforlu değil ama oldukça verimli bir japon markası.

kullanmak isteyenlere tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap