• tam olarak "davy jones'(s) locker". denizin, okyanusun dibi anlaminda bir kalip. naturel bir mezarlik.
  • marmaris'in tek rock bari.
  • 2002 yılı itibariyle artık bilardo olayını bitiren, değişen zaman yenik düşen, tüm boyası, masaları, dolayısıyla eski süper ortamı kaybolan marmaris'te canlı performansa yer veren tek rock bar..
  • aslında 2002 yılında bünyesinde soul stuff'ı barındırmasıyla çok mükemmel bir konuma gelebilecekken, "bi tane djimiz var, o da babalar gibi her gece aynı şarkıları çalar ehe" gibi bir mantalite benimsediği için hayal kırıklığı yaşatan bar..
  • bu kalıp yuzyıllar önce karaib korsanları tarafından çıkarılmıştır. davy jones adlı kişiyi bir sandığa tıkıp kilitleyip denizin dibine atmışlardır, o günden sonra da denizin dibini boylayan her korsan için bu terim kullanılır. ruhu şaad olsun.
  • marmaris oldu olali ve olmadan önce bile denilebilir,yeni popülerolurken,barlar sokağında olan ve rock çalan ki 1992'de acilmis,97 yili yazinda da athenanın ünlenmeden cover şarkılar yapıp sahne aldigi,en iyi denmese de neye göre iyi diyip en rahat edilen mekan sayılabilecek bar.
  • şaşkınbakkalın basgitarcısı ve ailesinin sahibi olduğu bar...
  • marmaris akşamlarının en güzel yanlarından biridir burası. o kadar güzel zamanlar geçirdim ki, bi daha hayatım boyunca gitmek istemiyorum.
  • sahibi keldir, barmen cocuk gayet saygili ve guleryuzludur, dj fena deildir. yilbaslarinda etkinlik yapar, yazin ise canli gurup gelir calar gider. barlar sokaginda ayakta kalabilen yegane ve tek rock bardir.
  • marmaris için'' the only rock bar in town''. içeri girerken insanların 10 milyoncuğu söğüşlenir, ilk içki beleştir hesabına içerde çük kadar bira verilir. herkes bi samimidir içerde, çılgın rocker kızlar barın penceresine falan oturur lakin bunların hepsinin kıçının büyüklüğü pencerenin eninden daha geniştir. oysa dışarda cillop gibi turist hatunlar wardır. mekanın iç dekorasyonunda da bi numara yoktur,12 milyona kakalamaya çalıştıkları rocktailerinde de (smoke on thw water vs..). c.tesi geceleri canlı müzik war, gruba diycek bişeyimiz yoktur elbettte.
hesabın var mı? giriş yap