• dört biraya patates verdiklerini yazmışlar lakin vermiyorlar. dördüncü birada patatesin gelip gelmeyeceğini sordum. sorduğum kişi patatesin bitmiş olabileceğini söyledi ve arkasını dönüp bir arkadaşına bitip bitmediğini sordu. arkadaşı bittiğini söyledi. yalnız soruyu sorarken işaret yapmış arkadaşına, benim arkadaşım görmüş. öyle de bir yer işte.

ben de kendimi tatmin etmek için tuvaletteki sıvı sabunun hepsini boşalttım. bir de peçetelerini bitirdim.
  • izmir'de 18 yaş altı insanların uğrak mekanı olan bar. kıbrıs şehitleri'nde ekmekiçi'nin yanından girilen sokaktadır.güzeldir fakat tek sorunu orta son ve lise 1 öğrencilerinden metrekarede 4 tane bulunmasıdır. bir ara toparlar gibi oldu fakat yine tüm liseli gotikler takılmaya başladı. müzikler fena değildir. ancak genel bir tarzları yoktur. çok sert şeyler çalarken çok yumuşak müziklerin kulağınıza iliştiği de olur. ne olursa olsun bir zamanlar müdavimi olan bir insan için ara sıra gidilebilecek bir yerdir.

edit:ne biçim mekan olmuş orası anlayabilmiş değilim. içeriye girdiğimizde emre aydın çalıyordu. bekledik belki bu işkence biter diye. ardından feridun düzağaç çalmaya başladı. kalktık tabi. sonra çıkarken gördükki orayı işleten elemanlar birhane işleten tiplerden farksız olmuş. çakma d&g, armani stili giyinen kolları sıvalı gençler mekanı almışlar. garip. nereden nereye.
  • kıbrıs şehitleri'ndeki mekanın sahibi deu imyo mezunu olup, uzun saçlarıyla bana hep 90'lı yılların asi/aczimendi karışımı nothing else matters metallica'cısını hatırlatır. ha bu arada, fiyatlarına zam gelmiş ama fiyatları halen makul sayılır.

ama tercihim, erkek erkeğe tercih edin. çünkü kızla, ya da uygun pozisyonda sarkmaya müsait pozisyonlu bir arkadaş ortamındaysanız tavsiye etmem, işitmek, anlaşmak zor olabilir.
  • şu anda blaze'de çalışan burak adlı süper insan varken gidilesi olan fakat artık çekilmeyen, en alt katında telefon çekmeyen mekan.
    (bkz: deep)
  • (bkz: alsancak) kıbrıs şehitleri'nde cumbalı sokakta üç katlı eski bir binaya sahip harika bir bardır. barın sahipleri ali ve zeki abidir. ege, ugurcem, özgür diye çalışan arkadaşlarımız vardır. ortam sıcaktır, çalışanlar iyidir, biranın fiyatı ortalamanın altındadır, yanında popcorn patates kızartması canlı müziğide cabasıdır.
  • sulu bira, hard rock, basık ve karanlık ortam sevenlerin ve 18 yaş altında olanların gidebileceği bir mekan. yaşım 18 altındayken uğrak yerimdi. * *
  • karşılaşılabilecek en rezalet tuvaletlerden birisine sahip mekan. hele uzun boyluysanız işkence demek.
  • şu sıralar cuma geceleri wasted band ile rock n roll dinleyebileceğiniz mekan.
  • alsancakta şu an 7.5 tlye tuborg 50lik şişe satarak fiyat/performans konusunda zirveleri zorlayan alkollü mekan. devamlı heavy metal, trash metal türünde şarkı çalar. her 5 erkeğe 15 erkek düşmesi dışında güzel bi mekandır.*
  • kampanyalı jager diye beyaz tuhaf bir içki veren, ‘bu nasıl jager’ dediğimizde ‘ jager böyle olur’ cevabını vermiş bir zamanların gözde rok barı.

artık anılarda kalmıştır. ille bu sokakta takılmak isteyenler için kırmızı en iyi seçenektir. ikinci sırada no 9 gelir.
hesabın var mı? giriş yap