• kan donduran cinsten cahillik ve kahvehane üslubu içeren şu yorumdur. ayrıca türkçe özürlü olmasını kitap okumamasına bağlıyorum, cehaletini de.
  • şarkıcılara kayyum atanamıyor mu? bu nedir ya? binlerce kişi takip ediyor bu kadını. bu nasıl bir yorumdur?

her konuda saçma sapan yorum yapan şarkıcının bir başka saçma sapan yorumu.

edit: link bir önceki sayfada kaldığı için başlığı benim açtığımı zannedip "ne biçim başlık açıyorsun" diye kızan yazarlarımız var.

buyrun link
  • 4. avrupa şampiyonası finalini oynayan guidetti’yi beğenmeyen her boku bilen manken bozması şarkıcının muhteşem yorumudur.
  • (bkz: aklı yok fikri var)

dedirten durumdur.
  • bu kadın bilerek böyle konuşuyor ve yazıyor değil mi lan? diğer ihtimali hiç gerçekçi bulmuyorum, olamaz yani.

di mi??
  • ben bu kadın kadar görmemiş ve boş bir insan görmedim.
  • bu kadin ve bunun gibiler bu kafalarla milyonlari goturuyor ya ben en cok ona yaniyorum. neden bu ulkede cahillik, bilgisizlik bu kadar prim yapiyor neden ya? sonra bize ortadogulu denilince kiziyoruz. allah askina haksiz mi bize ortadogulu diyenler? su kadini milyonlarca insan takip edip dinliyor seviyor saka gibi. bir cok insan icin de bu twit girgir malzemesi. ama ulkenin geldigi noktayi gostermesi acisindan hic te girgir gecilemeyecek bir twit. yazik kere yazik.
    edit : imla.
  • turklukten dem vuran ama turkce bilmeyen geri zekali bir popcunun yorumu.
    ''yinede'' degil "yine de". ogren artik su de'yi ayirmayi be amk.
  • bu ülkede demet akalın gibiler sanatçı sayıldı ya allah bizim belamızı verdi haberimiz yok. haberi olanların da etkisi yok, cehalet sardı ülkeyi.
  • tamamen zavallıca.o salladığı adamın da ülkeye katkısı daha fazla ,türkçe konuşma ve yazması da sözde şarkıcı denen şahsiyete göre kat kat kat daha iyidir.
hesabın var mı? giriş yap