• "duygusal arınma sürecimle asabiyetim ve hiç bitmeyen yalnızlığım zaman zaman çakışsa da, yine de her istediğimde ağlayabilirim. mutluyum. hayır mutsuzum."
  • "ruhumun boşluğu bugün verilen matematik ödeviyle kat ve kat artarken, mangodaki indiriminin bitmiş olması ölümün çekiciliğini gözümde tekrar parlattı. içtim, içtim, içtim..."
  • "bugün içtiğim passifloranın haddi hesabı yok...

tam 5 kaşık..

ara sıra korkuyorum, uyuşturucu bağımlılığım nereye veya kime götürecek beni...

üşüyorum, üşüyorum..."
  • "beni benden çalanı bulun bana! depresyon tedavi masraflarımı yükleyeceğim ona... yok yok. vazgeçtim, evet. ben böyle de mutluyum, havet.."
  • "içinde bulunduğum bataklığı kendi kinimi, nefretimi, ve dün içtiğim xanax'ı kusarak yarattım... ve şimdi çırpındıkça batıyorum, derinlere, derinlere taaaa derinlere...

bana "çok güzelsin, harika bacakların var" diyolar, inanmak istemiyorum...
    ayrıca vücudum da epey iyiymiş, kulaklarımı tıkıyorum ama.

miğdem bulanıyor, gözlerim kararıyor. beni kimse anlamıyor, düşüyorum, düşüyorum...

because i'm a creeep... i'm a weirdoooo... "
  • "hayat acıdan ibaret, değil mi... dost görünenler, şimdi neredesiniz? her şey bana yabancı; ben her şeye yabancıyım. dostlarım, size de. bırakın beni kendi halime, hayatın tadını çıkaramadım, bari ölümün zevkini alayım. bir kaşık daha passiflora... carpe diem.

neden toyberk, neden?!"
  • "17. yaş günümdü bugün.

kendimi yaşlı hissediyorum, yaşlı ve yorgun.

i don't belong hereeeee...."
  • "bugün 2 tane novalgin aldım... orta 3'te ilk gitanes içtiğim günden beri uyuşturucu kullanmıyodum...

kahretsin!

neden o kadar fazla ödev var? ve neden bugün okul eteğime fazla kısa diye laf ettiler?

eski karanlık günlerime geri dönmek istemiyorum..."
  • canım sıkılıyor.
    hayatı seçmemeyi seçmek istiyorum..snif...
  • tunalının ortasında bağıra bağıra kavga ettik bugün
    o kim ki bana urunzpu diyor..
    snif..*
hesabın var mı? giriş yap