• sahısta *extreme sporlara ve jackass tarzı seylere karsı hiper enflasyonik ilgi artısı gozlemlenir..
  • mesleğim gereği her gün depresyon hastaları ile uğraşıyorum. problemli ve dağılmış aileler, kendisine saygısını yitirmiş insanlar ve daha birçok şey. ilaç tedavisi, şok (ect) tedavisi vs uyguluyoruz, hastalar fayda görüp taburcu oluyorlar. herşeyden önemlisi depresyonu yaşayabiliyorlar ve psikiyatri servisine yatmış olmak bile tek başına tedavi edici olabiliyor. bunları neden anlatıyorum? cunku ben bunların hiçbirisini yapamıyorum. depresyonu yaşayamıyorum. yaşamak istiyorum, yas tutmak istiyorum ve bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmak istiyorum ama bunlar bana yasak. hayır. benim hakkım yok depresyona girmeye. çünkü ben tedavi ediciyim. gündüz tuvalette akşam evde ağlamaktan bıktım sozluk ben. hayat anlamsız. merak etme suicid düşünce ve planım yok. sadece söylemek istedim.
    tanım: güçlü görünmeye çalışmak
  • enytr girmeye başlamak sonra da ''aman ben depresyonda mıyım'' deyip entry'i silmek.
  • yatagin tersine (normalde bacaklarini uzattigin yere) vucudun belden yukarisini da zemine dogru sarkitarak yatip dusunmek, aglamak. bok varmis gibi sanki.
  • bakmak ama görmemek, duymak ama dinlememek, düşünmeye çalışmak ama odaklanamamak, nefes almak ama yaşamamak.
  • leş gibi bir evde bir hafta yaşamak. bulaşıkların küflenmeye başlaması. çorapların yerdeki tozdan bembeyaz olması. çöplerin poşeti delip yere akması ve bundan zerre kadar rahatsız olmamak. nerden mi biliyorum? bir arkadaşım anlattı. pis herif.
  • (bkz: intihar)
  • tum gun yatmak ama uyuyamamak, herkesle hatta normalde merhaba bile demeyecegin tiplerle flort etmek, iliski yasamak...bir uctan bir uca gezinmek iste...
  • tercihen isveç, norveç, izlanda gibi memleketlerin haritasını açıp üzerinde yazan yer isimlerini doğru okumaya çalışmak.
hesabın var mı? giriş yap