• sözlüğü şereflendirmiş adamdır. gelişini "hobarey hobarey" deyu sevinç çığlıklarıyla karşıladım. artık yazarken daha dikkatli olmak gerekiyor.
  • malkomx in efsanevi lakabıdır. bu lakaba layık olmaya çalışan da sözlükte bir yazardır.

hayrola tayfasının hayal i muhal kardeşlerinden.
    kendisinden türk edebiyatı sözlükle ilgili yeni ataklar, yeni açılımlar bekliyor. (yerseniz)
    burada cahit zarifoğlu nun yılmaz neferlerine ve şiir dostlarına ihtiyaç vardı, maamafih bu ihtiyaç kendiliğinden giderildi.
    sözlükle ilgili çok beklentileri ve çok umutları var bildiğim, heyecanı kursağında kalmadan devamını bekliyoruz.
    sabır taşı çatlamazsa göreceğiz..

onuncu nesil heveskâr dilek taşı yazar..

şimdi reklamlar..
  • türk şiirinin ve şairlerinin ahmet cevdet paşa'sıdır. güneşin altında söylenmiş ve söylenmemiş her mısrayı, her kıtayı titizlikle kaydettiği kara kaplı bir defteri olduğundan bugün de yarın da şüphe duyulmamaktadır. rüyalarımda yazdığım şiirleri bile ona sorarım; şüphesiz zaptetmiştir.
  • ülkesinde gayet mutlu yaşadığına inandığım yazar.... canını sıkan konular hakkında mütemadiyen entryler döktürmesi canını sıkmayan konuların azlığından değildir... zamanın ötesindeki entryleri ahir zaman entry si olup gayet kıymetlidir.
  • familyasına rüstünü ispat etmek için avasas başlığını tavaf edengillerden. yok nemo namjet başlığının yaptığı primi görünce allah ın baldırını açıp göstermesi başlığını açmışım. aklınca böyle yorumlamış. arkadaş için her şey prim üzerinden yorumlanıyor sanırım. bu ve benzeri başlıkları yıllardır açtığımı anlatsın familyasından biri.

bir de şu var .................'in bir güruhu kudurtan entrysi ile benim entrylerim arasında mahiyet farkı var. zira .................. islamla falan alakası olmayan birinin karikatürünün linkini vermiş. benim bu muhteremleri hoplatan entry ve başlıklarım ise islami kaynaklardan. bu nüansı da idrak etmesini umuyorum. biraz zorlarsa idrak eder sanırım.

ha aslında bu entryi yazmak bile abes. prim yaptırıyorum ister istemez. siz gidin, ağa babanız gelsin. örneğin nisan ayında yusuf kaplan ile duruşmam var. beklerim. o sanık, ben müşteki.
  • insanları inançlı ve inançsız olarak ikiye ayıran, etiketlendiren, kurduğu cümlelerin arasına illa ki müslüman olduğunu belirten bir not iliştiren, kızıl rengin o kendine has güzelliğine gölge düşürdüğüne inandığım suser..
    edit: kendisi gibi düşünen din eksenli grubun bu entry yi zamanın ötesine göndermesi umrumda bile değil..
  • müslüman sözlük aleminin mesihligine soyunmuş yazar. böyle tipler insanı dinden imandan çıkarır. sen git müritlerinle müslüman bi sözlük kur, ne işin var burda?
  • isabetsiz bir rumuz seçmiş yazar. ne detroit'li, ne de kızıl. (bkz: fesimi taktım odama bekliyorum)
  • sıfat hırsızıdır. arkadaş, günlük siyasete dair, politika üretme bicimlerimize ait her argumanımızı çaldınız. her konseptimizi arakladınız.her savımızı hüplettiniz. 12 eylüldensonraki faşizmin saldırıları karşısında biz un ufak olurken siz semirdikçe semirdiniz.
    bırakın ulan.namımız şanımız bari bize kalsın. hani ulan kızıl bizdik. moskovaya defolacaktık.
    detroitliymiş pöeeeeh. o adamcağız en azından muhalifti a tosunum. senin neren ,kime muhalif.?
  • öncelikli olarak hakkında yazılan yazıları idrak edemeyen başkasına ait lakabı çalan "ad hırsızı" dır. bu bağlamda ucuz bir intihalcidir.aynı zaman da sağa sola gönderdiği mesajlarla itiraf ve çamur atma özelliğine de sahipmiş.bunu da gördüm ama hiç şaşırmadım. ne demiş atalarımız. "insan cinsine çeker"
hesabın var mı? giriş yap