• (bkz: 20 bin dolar para mi lan it)
    edit: baslik basa.
  • devletim benden 20bin dolardan çok para almıştır.
    kabataslak bir hesapla 20.000 tl + kdv'lik bir fatura kesip gelir elde etti iseniz kdv dahil 23.600 tl eden bu gelirin 7.600 tl'si devlete gitmektedir. yani cebe kalan para 16.000 tl oluyor.

bunun karşılığında ne verdi size uzun uzun yazayım:

.
  • devletim benden 20bin dolardan çok para alıyor, üzerine de ben bu konuşan ve şov yapan adam kadar para kazanmıyorum, eğer onun kadar kazansaydım da 20 yıl sonra torunlarıma ödesin falan demez, sadakam olsun bu devlete derdim.
  • çooktaaaaan aldı bile hacı reşit dediğim saçma açıklama.

senin ne model ne marka araban var?
  • bu çok akıllı *** kafalar ciddiyse, devlet bunlara tahvil çıkarsın, yirmi yılda faizsiz ve katılım payı falan olmadan ödemeli.
    bu *** kafalar da gitsin onu alsınlar, bakalım kaçı alıyor.
    *** kafalar sizi.
  • hee başladılar yolunu yapmaya demek. bu açıklamaları çok planlı ve tehlikeli buluyorum.
  • neden tepki gösterildiğini anlayamadığım açıklama. adam sadece; ''türkiye a milli futbol takımı teknik direktörü olmak istiyorum'' demiş ne var bunda? memlekette işlerin böyle yürüdüğünü bildiği için o da bir hamle yapmış.
  • doğrusu "devletim benden 70bin 314tl 80krş alsın" olan söz.

adamlar rusyayla tl üzerinden ticaret yapacağız diyorlar sen dolar vereyim diyorsun.
  • devletin 20 bin dolarla ekonomik krizden kurtulacağını düşünen birinin görgüsüzce ettiği laftır.
    güldük eğlendik ama komik degildi.
hesabın var mı? giriş yap