• devletim benden 20bin dolardan çok para almıştır.
    kabataslak bir hesapla 20.000 tl + kdv'lik bir fatura kesip gelir elde etti iseniz kdv dahil 23.600 tl eden bu gelirin 7.600 tl'si devlete gitmektedir. yani cebe kalan para 16.000 tl oluyor.

bunun karşılığında ne verdi size uzun uzun yazayım:

.
  • (bkz: 20 bin dolar para mi lan it)
    edit: baslik basa.
  • neden tepki gösterildiğini anlayamadığım açıklama. adam sadece; ''türkiye a milli futbol takımı teknik direktörü olmak istiyorum'' demiş ne var bunda? memlekette işlerin böyle yürüdüğünü bildiği için o da bir hamle yapmış.
  • devletim benden 20bin dolardan çok para alıyor, üzerine de ben bu konuşan ve şov yapan adam kadar para kazanmıyorum, eğer onun kadar kazansaydım da 20 yıl sonra torunlarıma ödesin falan demez, sadakam olsun bu devlete derdim.
  • yarın gidip devlet namına istiyorum parayı. maliye gönderdi derim kim bilicek amk. (bkz: beyin bedava)
  • çooktaaaaan aldı bile hacı reşit dediğim saçma açıklama.

senin ne model ne marka araban var?
  • çok tehlikeli bir cümle.
    aslında bunların bilinçli bir şekilde , planlanarak yapıldığını düşünmekteyim.
    hani şu twitter'da da dolara yatırım yapanların mallarına el konulması vesaire gibi muhabbetler , aslında gerektiğinde devletin , vatandaşın yatırımına , parasına geçici de olsa el konulabilmesi için meşru zemini hazırlama kampanyaları gibi gözükmekte.
    bu ekonomik krizi, bir kurtuluş savaşı gibi göstermeye çalışan bazı kesim ve troller, kendilerini eleştiren herkesi vatan haini ilan etmeye çalışıp bu zeminlerini daha da sağlamlaştırıp söylemleriyle vatan kurtardıklarını sanmaktadırlar. eğer, eleştirilere kulak verselerdi bugün bu halde olur muyduk acaba? kendilerine bu soruyu sormalılar.
    ama ülkede eleştiriyi hazmedecek bir taraf da yok artık. eleştiren, direk diğer taraf, öteki hatta düşman oluyor.
  • bu çok akıllı *** kafalar ciddiyse, devlet bunlara tahvil çıkarsın, yirmi yılda faizsiz ve katılım payı falan olmadan ödemeli.
    bu *** kafalar da gitsin onu alsınlar, bakalım kaçı alıyor.
    *** kafalar sizi.
  • hee başladılar yolunu yapmaya demek. bu açıklamaları çok planlı ve tehlikeli buluyorum.
hesabın var mı? giriş yap