şükela:  tümü | bugün
 • digiturk aboneligi iptal kampanyasindan farklı olarak, teşebbüs etmeniz halinde her şekilde karlı çıkmanızı sağlar;

  digiturk aboneliğini iptal ettirmeye çalışmış olanlar bilir, telefonun diğer ucundaki görevli bin türlü takla atar aboneliğinizi iptal etmemeniz için;

  burası önemli: digitürk aboneliğinizi iptal ettirmemeniz için size indirim ve ücretsiz kanallar ve hizmetler teklif ederler;

  hatta beni 1 ay boyunca neredeyse her gün arayıp yeni bir teklif sunmuşlardı iptal ettirene kadar;

  yani digiturk aboneligi iptal kampanyasiına katılmak istemeyenler için de karlıdır digiturk aboneliğini iptal ettirmek için çağrı merkezlerini aramak;

  siz de indirim mi istiyorsunuz? hemen digiturkü arayıp iptal ettirmek istediğinizi söyleyin ve size sunacakları teklifler için pazarlık yapın ve karlı çıkın;
  hele bir de son yaptığınız blogger.com engellemesi yüzünden derseniz pek çok blgocunun gönlünü alırsınız;

  ve sanırım az sayıda da olsa tutklulu blogcular aboneliğini gerçekten iptal ettirecektir; onlara tavsiyem kararlı olmaları ve bu kararlarının sebebini de vurgulamaları.

  peki diyelim ki digiturkun teklifleri sizi kesmedi yada digiturk aboneligi iptal kampanyasina gönülden destek veriyorsunuz ve aboneliğinizi iptal ettirmeye karar verdiniz;

  korkmayın! digiturk alternatifsiz değil!
  ben kendi tercihimi kablo tv yanında kullandım; üstelik önümüzdeki ay dijital yayına geçecekleri için yayın kalitesinden endişe etmenize gerek yok; hatta hd tv yayınları da başladı başlayacak. ayrıca adsl den daha ucuz ve sorunsuz olan kablo internet i de bağlatıp artan paralarla her ay sinemaya falan gidersiniz bir kaç kez.
 • 2 hafta önce yaptığım eylem. nedeni de şu; #14131609 böylece sosyal sorumluluk da bedavaya geldi.

  parasını peşin aldıkları için ay sonuna kadar izlemeye devam edeceğim. iptale niyeti olmayanlara da tavsiye edebilirim çünkü iptal etmemeniz için çok cazip teklifler sunuyorlar.
 • 1- fax çekilir. çünkü fax dışında kabul etmiyorlar. fax, 1990'larda hayran olduğum bir teknolojiydi. o zamanlar mesela çağrı cihazları falan da vardı. işte bu şirket 90'ların teknolojisinde kalmış bir şirket.

  neyse, fax çekildikten sonra telefonla ararlar ve derler: "hattınızı şimdi kapatırsak bir ay daha fatura daha gelir. şu tarihte yeniden fax çekin" denilen tarihte bir daha fax çekilir.

  2- ayın 3'ünde fatura kestikleri için, aktif dönemde kart teslimatı almazlar. çünkü hat aktifmiş. ne kadar saçmalık?!... kartınızı ne kadar teslim etmek isterseniz, isteyin kabul etmezler. kart teslimatı için illa ayın 4'ünde gitmelisiniz. eğer kartınızı 4'ünden sonra teslim ederseniz bir ay daha fatura bindirirler. kartı teslim etmediğiniz sürece, istediğiniz kadar fax çekin, aboneliğinizi kapatın, hiç bir anlamı yok. ve kart teslim edilen yerler de, genellikle abonelere çok uzak yerler. çünkü herhangi bir digiturk bayisi kartı almıyor. digiturk'un bölge bayisi mi, büyük baş bayisi mi ne olmak zorunda.

  hattımı bu şekilde iptal ettirdim ya... artık ne digiturk, ne de turkcell, ne de çukurova holding'in başka bir ürününü kullanırım. hee digiturk koltuğu satarsanız belki ondan alırım. digiturk, tv hizmetleri yerine bence koltuk satsa daha çok kazanır. turkcell de antenli şapka... beni ceo yap, mehmet emin karamehmet. sonra paraya para demeyiz.
 • 3-4 ayda bir ritüel şeklinde gerçekleştirilen ayin.
 • genelde şampiyonluk umutları tükendiğinde ve maddi kaygılar olduğunda yapılır. umutlar yeşerdiğinde ya da kampanya olduğunda daha büyük taahhütlerle abone olunur. kimse kendisini kandırmasın.

  hak hukuk adaletten çok beklentimiz olsaydı bu sene lig tv zaten 1 tane bile satmamalıydı.

  adamlar muhtemelen kampanyalarla abonelerini geçen seneye 1.5 kez katladılar. seneye daha cazip kampanyalarla şimdikinin 2 katı abone sağlayacaklarına eminim.

  genelde şöyle oluyor gözlemlediğim kadarıyla
  -abi fenere şike yaptı diye iftira atıyorlar. haydi fenerliler digiturkleri iptal ediyoruz, ben ettim bile
  1 ay sonra
  -abi digiturk kampanya yapmış, 30 tlye veriyor lan süper değil mi. zaten lideriz ha bu sene de şampiyon olursak eheheh, şike şike şampiyonuz hadi abone olak

  -feneri kolluyorlar haydi gsliler iptal ediyoruz. ben ettim bile.
  1 ay sonra
  -abi digiturk aradı 12 ay taahhüte playoffu bile açıyorlarmış. baya ucuza geliyor. zaten lider olduk ha amına koyduk herkesin. sike sike şampiyonuz hadi abone olalım

  -beşiktaşı harcıyorlar digiturk iptal
  -abi q7 yi aldık, takım iyi hemen digiturke abone olalım.

  falan filan işte ya of.
 • sonrasında bir sigara yakılan,rahatlama anı.
 • ligtv taahütüm olduğu için taahütüm olmayan tek paket olan film paketiyle katıldığım eylemdir. digiturk'e ayda 30 tl bayılmaya 12 ay daha devam edeceğim malesef.
 • öfkenizi kontrol edemiyorsanız hiç bulaşmamanız gereken durum.

  iptal başvurusunu faksla yaparsınız, çağrı merkeziyle görüşüp onaylarsınız. takip eden günlerde onlarca digiturk görevlisine "neden digiturk'u kapattığınızı" anlatmak zorunda kalırsınız. 1 ay sonra fatura gelir, ararsınız, "faks ulaşmadı" derler. aynı işlemleri yaparsınız, sonraki ay yeni fatura gelir. ararsınız, "üyeliğiniz iptal oldu, bu son fatura" derler. bu arada digiturkten yüzlerce kez aranır "digitürkü neden kapatıyorsunuz, kapatmayın! şu kampamız var, sizi kaybetmek istemiyoruz" temalı tacizlere maruz kalırsınız ama yetmez, bu bataklığa bir kere saplanmışsınızdır. siz "burada çalışanlar da talimatları yerine getiriyor, sabırlı ol" deseniz de yok, olmaz. sonuç olarak digitürkte çalışan tüm personellerle tek tek görüşüp derdinizi anlatsanızda üyelik iptali 5 ay sürer. 5 ay kullanmadığınız hizmete fatura ödeyip, konuşur konuşur konuşursunuz, tam "her şey bitti fatura gelmiyor, kimse aramıyor yaşasın" dersiniz telefon çalar. 5 yıl önce tüm ekipmanların bende kalması koşuluyla aldığım hizmetin "kartını" geri isterler, bulamazsanız 189 tl cezası var derler. telefonu kapatıp ilerleyen günlerde başınıza daha neler geleceğini beklersiniz.
 • bitmeyen bir süreçtir. siz iptal ettirseniz bile peşinizi bırakmayan dijitürke hiç bulaşmamak gereklidir. zira size doğrudan ulaşamasalar bile ev içindeki diğer bireylere telefonlarından ulaşabilme gibi bir yeteneğe sahipler.
 • hizmet kalitesi gereği kayıt altına alınan görüşmelerde küfür etmenize sebep olabilir.