• felsefe, sanat, bilim ve tarih konuları üzerine videolar üreten henüz minik youtube kanalı.
  • sikkofield ve nebuch ile güçlerinin birleştiği gün, youtube türkiye'nin rönesansı olacaktır. gün itibarıyla, felsefe için özel içerik üreten, yemek - makyaj - kıyafet - popüler kültür haricinde bir şeyler yapan tek kadındır.

kendisinden; beyinlerimizi hiç acımadan yakmasını, daha çok felsefi içerik üretmesini, mümkünse diksiyonunu ve mevcut tarzını kaybetmemesini talep ediyorum.

kanala abone olun, başka ihsan istemem*
  • keşke çevremde böyle insanlar olsa sabahlara kadar konuşsak dediğim türde bir tatlı mı tatlı bir insanın youtube kanalı.diksiyonu ve beden dili oldukça başarılı.
    yakında değerlenir buralar.
  • hazırladığı videoları podcast olarak da sunsa çok güzel olacak.
  • moda, dedikodu, alışverişi hayatın merkezine koyan günümüz popüler kadını algısını yenme konusunda ümit yeşerten yutıbır.
  • youtube 'un bana önerdiği en keyifli kanal.

özellikle hanım kızımızın ses tonu saatlerce dinlesem de yormuyor beni. *

birileri evrenin sırrını bulup bunu youtube videosu çekerek anlatmaya başlayana kadar fena bir alternatif değil bence *

yolu açık olsun
  • geleceği çok parlak bir kanal, youtube'da dolaşan herkes bir şekilde içeriğine denk gelecektir.

türkiye'deki toplumun youtube aracılığı ile dönüşüm geçireceğine inanmıyorum ama bu tarz kanallara denk geldikçe bu inançsızlığıma şüphe düşüyor.
  • oldukça başarılı bir youtube kanalı
  • çok faydalı bi kanal insanı felsefeyi sevdirecek şekilde anlatıyor sadece felsefe de değil sanat hakkında da oldukça eğlenceli, sürükleyici ve güzel içerikler çıkarmayı başarıyor. umarım videoları daha sık gelmeye başlar.
hesabın var mı? giriş yap