• benim için hastalıkta, sağlıkta ürünüdür. hastalıkta iyi gelir, sağlıkta kahvaltıyı zenginleştirir. al nikahı bas, öyle bir ürün.
  • adının "dimes taze sıkma portakal kabuğu" diye değiştirilmesi gereken ürün. sanki kabuğun tamamını püre haline getirip suyuna karıştırmışlar gibi. litresine 6 lira verince zorunan içtim paracıklar boşa gitmesin diye. yinede hakkını yemeyelim, konsantreden yapılan portakal sularına göre kat kat güzel. konsantre olanların kutusunda premium yazanlarını bile bir bardak içip dökmüşlüğüm var (hatta bitirmişliğim yok diyebilirim).
  • ne olur içmeyin meyve sularını, hele de paketlenmiş olanları. sigara kadar sağlığa zararlı. onlardan biri olan marka/model.
  • dimes fabrikasında çalışanlar meyve suyu içmiyor bilgilerinize arz ederim.
  • portakal sıkmak 1dk sürüyor aq. maliyeti de yarısı. ne boş hayatlar yaşıyorsunuz. makineye bile gerek yok plastik sıkacak al yeter.
  • mide yakar bir de yanında poğaça yerseniz asit içseniz belki daha az acı çekersiniz .
  • %100 portakal suyu denen şeyler konsantre + su olduğundan, normal meyve suları ise iyice saçma sapan kaldığından tercih ettiğim kahvaltı içeceği.
    yine de kalori bombası olsa da piyasadaki en tiketilebilir meyve suyu bu sanıyorum.
  • bir süredir hiçbir yerde yok, yine piyasadan kalkan başarılı bir ürünle karşı karşıya mıyız yoksa dedirten portakal suyu.
  • bu aralar meyvesuları ile kafayı iyice bozmus oldugumdan mutevellit bir de bunu deneyeyim dedigim dimes urunu.
    portakal suyunu evde sıkıp siseye koymuslar resmen, oldukca basarılı.
hesabın var mı? giriş yap