• 922 manevi rehber gonderecegine 922 gencin egitim masrafini karsila.

bir kere de hayir isle.

yok, illa o beyinler yikanacak.
  • ohh vergiler yine yandaşlara gidecek, ohh vergilerimizi yine siyasal islamcılar hüpletecek. tam bir işsize/yandaşa iş/ek gelir kapısıdır. ayrıca öğrencilerin manevi rehber'e değil barınmaya ihtiyaçları var ve büyük çoğunluğunun gelecek kaygısı var.

manevi rehberlerin ülkenin maddiyatını sikip atması olayıdır.

edit: paralı aktrol hemen başlığa damlamış, neymiş biz dinsizmişiz. “aşırı muhalif dinsizleri” diyerek kendi dininden haberi olmayan bir dallama tarafından inançsız da ilan edilmiş olduk. eğer gerçekten dini hassasiyetin olsaydı veya gerçekten müslüman olsaydın kimsenin inancını sorgulamazdın ayrıca bilip/bilmeden her önüne çıkana dinsiz diyerek muhtemelen “inanmadığın ve bilmediğin dininden” çıkış yaptın siyasal islamcı aktroll. size ne lan milletin inancından, tanrının vermiş olduğu özgür iradeyi yok sayarak onun kararını da mı sorguluyorsunuz?

aktroll kaçarsa diye
  • adamlar meslek uydurmaya başladı pes diyorum artık ..gençleri rahat bırakın yeter bence ..
  • islamiyetten uzak diyanetin;

(bkz: yunus suresi 99. ayet) ten haberinin olmamasının eseridir.
    "rabbin dileseydi, yeryüzünde bulunanların hepsi inanırdı. öyle iken insanları inanmaya sen mi zorlayacaksın?"
  • bizim kurumda da manevi rehber danışmanı adı altında birisi var. ne iş yapıyor diye sorun, hiç bir şey. bütün gün odasına oturur çay içer akşam 5 olmadan da gider. sabahları da geç gelir.

tamamen yandaşlara maaş bağlamak için oluşturulmuş bir kurum. iğreniyorum artık.
  • şu haberleri okuyorum ya öyle canım sıkılıyor ki hiçbir cümleyle anlatamam. ya ben psikolojik danışmanım ve iş bulamıyorum. ben kendi işimi yapamıyorum. şimdi ilahiyat mezunu bir insan nasıl olur da bu pozisyonda görevlendirilebilir. nasıl ya gerçekten aklım almıyor. biz bu eğitimleri neden alıyoruz? yahu ben neden deli gibi iş arıyorum. psikoloji nasıl bu kadar hafife alınabilir? toplumlar bu konuda her geçen gün ilerlerken bu nasıl bir geriye saymadır? en iyi bölümlerden en iyi üniversitelerden mezun insanlar gelecek kaygısından intihar ediyorken tüm bu yersiz, haksız görevlendirmeleri nasıl yapabiliyorlar?
  • “akp misyonerliği” ile görevlendirilmiş akp diyanetinin yeni iş koludur.
    bunlara vereceğiniz parayla 922 öğrenciye burs verin de ömrü hayatınızda bir sevaba geçin.
  • üniversite öğrencilerine manevi rehberler aracılığıyla arap kültürünü empoze etmeye çalışacaklar. yalnız dikkat edin, üniversite öğrencileri ağır taştır altında kalırsınız.
  • 2500 (iki bin beş yüz) kişilik yurtta bir psikolog yok. o kadar insanın bok gibi bir ortamda, bok gibi insanlarla yaşadığı sorunları danışacağı , yardım alacağı profesyonel birisi yok. ya hadi psikoloğu geçiyorum revir yok revir. sağını solunu incitsen başın ağrısa gidemiyorsun gece gece. 922 tane tek tavsiyesi namaz kılın diyecek adam alacağınıza 900 yurda birer hemşire koyabilirdiniz. ama asıl ikincisini yapsanız ilginç olurdu değil mi ?
hesabın var mı? giriş yap