• orta avrupa'nin platin sacli-sakalli djler krali. kafasinda dantelli bi takke olmasi enteresandir. $arki falan da söyleyen bu tuhaf adam, nedense pek bi popülerdir. bana sorarsaniz denyodur, dombilidir. odur.
  • avusturyalidir ve almanca konu$ulan bilimum avrupa ülkesinde 40 ve üstü ya$ grubu tarafından cok saygı görür bu djimsi.
  • kafasındaki beresini hic cıkarmayan garip insan. muzigide kendisi gibi garip ve cekilmez gelir bana. avusturya ve almanyada pek bir seveni vardır. sacma ve anlamsız sarkı sozleri var, cocuk sarkıları ya da ilkokul tekerlemeleri misali. orneklendirmek gerekirse burger dance diye bi sarkısı vardı, sozleri de soyleydi;

hello! okay freunde, jetzt geht’s los mit dem burger dance!
    oooooooooohhh....
    the pizza hut, the pizza hut, kentucky fried chicken in the pizza hut, the pizza hut, the pizza hut, kentucky fried chicken in the pizza hut, mcdonald's, mcdonald's, kentucky fried chicken in the pizza hut, mcdonald's, mcdonald's, kentucky fried chicken in the pizza hut
    wow!
    okay, wie nehmen die hände über den kopf und machen ein dach daraus.
    und schreien: pizza hut! pizza hut!! jawoll!
    und jetzt wackeln wir mit den armen rechts und links so wie mit den chicken wings!
    und schreien: kentucky fried chicken! kentucky fried chicken!!
    und jetzt malen wir ein großes m in die luft... mmmmm, mcdonald's! mcdonald's!!
    lauter! mcdonald's! mcdonald's!!
    come on!!
    und jetzt noch eine stufe höher freunde, eine stufe höher! eins, zwei - yo - drei - yo - vier
  • gecenlerde h&m´den cikarken önümden gecen ve kiz arkadasimin "git suna bir küfür et" dedigi avusturyali igrenc popcu. böyle birseyi dinlemek icin deli olmak gerekli.
  • şu aralar rtl'de ünlülerin yarıştığı teufels küche adli aşçılık yarışmasında ter döken müzisyen bozuntusu
  • eksilerin hey baby şarkısını techno olarak yeniden piyasaya süren ve de bence güzel çalışmış dj.
  • (bkz: live is life)
  • einen stern diye eski bir alman şarkısı vardır. onu da orjinalinden daha iyi yorumlamıştır bu amcamız. kendisiyle değil ama kendisine çok benzeyen sebastian isminde bi abiyle tanıştım. ötzi'nin üzerinden ekmek kazanıyordu o da. adamın piyasası o kadar var demek ki.
  • hacı dede gibi tarziyla kalplerimizde taht kuran abimiz
  • alpler'in reyis'idir.
hesabın var mı? giriş yap