• salatalari guzel mekan, limon suyudu da gercektir. ole kiytirik hazir satilanlardan degil. bi de istediginiz kadar dokebilirsiniz, oh mis.
  • izmir ykmnin içinde ufak bir şubesi bulunan ciks mekan.
  • geçen gündoğdu dodiciden aldığım kdv fişine baktım fiş özsüt adına kesilmişti, heralde özsütün bu mekanlar.
    (bkz: özsüt)
  • istanbuldaki mekanında kasarlı köfteyi kaşarına boylu boylu yapışmış upuzun bir şaçla sunan ve bu ne kardeşim diyerek geri verdiğinizde şaçın sımsıkı köftenin içlerine girdiğini görmelerine rağmen arkadaşlar inceleyecek diyerek alan ve bu rezalete rağmen özür dilemeyen ve o şaçlı köftenin parasını isteyen ziyan restoran.
  • ataköy galeriadaki yerini kapatıp, yeni yapılan ataköy marinada daha büyük bir yer açan cafedir.
  • ataköy marina'da yeni açılan restaurant ve cafe'ler arasında en güzel konumlardan birine sahiptir.

oldukça büyük bir alana sahip olan mekanın açık kapalı 250 masası var. lakin bu konuma ve güzel dekorasyona rağmen servis personelindeki sayısal azlık nedeniyle servis çok aksıyor. laubali, suratsız, yardımcı servis personelleri ile geniş bir yelpazeye sahipler.

soğuk servis edilemeyen içkiler ve sıcak servis edilemeyen yemekleri güzel uyum sağlıyor. yani verdiğiniz her bir lira'ya rahatlıkla acıyabilirsiniz . tavsiyem çok meraklıysanız bir çay içip kalkın, ya da oturup marina'nın keyfini çıkarın.
  • ataköy marinada olanı günümü berbat etmiştir. ataköy marina hafta içi iş çıkışı yemek yemek için tercih ettiğim bir mekan. yemeği big mammas'da yiyip çay içmeye dodiciye geçiyorum genelde. bu pazar da öyle olacaktı ki erkek arkadaşım yemeği de dodici'de yemeyi teklif etti. tamam dedim, gittik. çok kalabalıktı, hatta içeride oturup 20 dakika masa boşalmasını bekledik. yoğunluktan 4 kişilik masaları bölüp iki kişilik yapmışlar ama bu sadece teoride böyle olmuş. yan masada oturan teyze ve amcayla tanıştık, çocuklarının çalıştıkları yeri öğrendik hatta birinin kartını aldık falan... neyse erkek arkadaşım burger menü tarzı bir şey söyledi ben de salata. 15 dakika sonra arkadaşımın yemeği geldi, bana da bir pizza getirdiler. sipariş alan arkadaş neresiyle not aldı ne yaptı bilmiyorum, arkadaşım yemeğini bitirdiğinde ben hala salata bekliyordum. salatam gelmeyecekse iptal edin dedim artık. hemen getiriyoruz dediler ve toplamda 40 dakika sonra getirmeyi başarabildiler. o kadar kalabalık ve gürültülüydü ki yemek biter bitmez hesabı istedik. daha önceden yemek ticketlarıyla ödeme yaptığımızdan hesabın bir kısmını ticket bir kısmını nakit olarak vermek istedik. garson ise ticket'ın geçerli olmadığını söyledi, halbuki daha önce 2-3 kez ticketla ödeme yapmıştık, bunu belirttiğimizde de haa geçen birileri vermiş yanlışlıkla almışız sizdiniz o zaman diyerek üste çıkmaya çalıştılar. son gelişimiz olduğunu belirterek oradan ayrıldık. gerçekten servis çok kötü, personel inanılmaz saygısız.
  • ataköy marina'da güzel lokasyona ve zengin menüsüne rağmen yemek konusunda maalesef fiyasko bir mekan, soğuk ve özensiz. hele yemeğin yanında sunulan pilav hayatımda yediğim abartısız en kötü pilavdı. madem düzgün yapamıyorsun kolaya kaçıp sebze ile süsle tabağı. bir şeyler içmek için belki gidilebilir ancak yemek yemek için alternatifleri değerlendirmek gerek.
  • dün akşam yemeğini yediğim ataköy marinadaki mekandır. diğer entry leri aksine ben mekanı beğendim. muhtemelen hava soğuk olduğu içindir ki çok dolu değildi. yine muhtemel aynı sebepten servis oldukça iyi ve hızlıydı. yemekler lezzetli, sunum güzeldi. fiyatlar konum ve lezzete göre normal hatta biraz da uygundu diyebilirim. öte yandan alkollü içecekler, yurdumun diğer restoranları gibi gereksiz pahalı. markette 25-30 tl aras fiyata satılan şarap 80-90 tl fiyata idi ki bence gereksiz bir kar marjı. genel olarak mekanı beğendim ve kesinlikle tekrar giderim.
  • sanırım zamanla bir gelişme göstermiş olacaklar ki benim beğendiğim bir mekan olmuştur burası efendim. ataköy marina'nın en sevdiğim mekanı diyebilirim hatta. fiyat/kalite olarak baktığımızda en iyisi diyebilirim. ben burayla 2013 haziran ayı itibariyle tanıştım ve şu ana kadar siparişte bir aksaklık ya da garsonlarla ilgili bir laubalilik yaşamadım.

yolunuz düşerse gitmenizi tavsiye ederim, denemedim fakat her taraf şarapla süslüydü, belki o konuda da sizi tatmin edebilirler.
hesabın var mı? giriş yap