• vizyonda ne kadar sik gibi film varsa hepsinde sektirmeden oynayan tombiş. özellikle seçse bu kadar olmaz.
  • kesinlikle just pide'de olan tek ve en güzel şeydir. sen çık be yaralı şişman, hep sen söyle be yaralım.
  • (bkz: just pide)
    (bkz: mc doğa)
  • benim için ayraç gibi bir şey.

kültür bakanlığı herhalde "recep ivedik'ten daha kötü olan filmlerde bu adamı oynatma zorunluluğu" koşmuş, yoksa muhtar gibi her kötü komedi filminde görünmesinin mantıklı hiçbir açıklaması olamaz. ama çok da iyi oluyor. bir fragmanda ya da bir afişte bu arkadaşı gördüysem kafamda o filmi çöpe atıyorum direkt. oyunculuğu hakkında bir şey söyleyemem ama ayraç olarak süper iş yapıyor.
  • 3.sınıf komedi filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu. ana karakterin iyi kalpli ama salak derecesinde saf, sakar arkadaşı vs. gibi rollerin aranan yüzü. ayrıca 3 vakte kadar filminin kadrosunda da bulunarak takipçilerini hayal kırıklığına uğratmayan, kötü film turnusolü, oyuncu.
  • normalde nasıl bir insandır bilemem ama artık "şişman komedyen" izlemekten gına geldiği için itici geliyor :(
  • mersin marina'da gördüm kendisini ve gayri ihtiyari doğa şeklinde haykırıp yanına gittim. aman allahım ne kadar güzel bir insanmış kendisi. selam vermek için ayağa kalkınca tırstım aslında, cüsse büyük tabii.
  • irice insan.
    böyle gamsız insanların parayı nerden kazandığını merak etmekle geçiyor ömrüm.
  • diğer meziyetlerini bilmem ama dj'liği rezalet. aşırı eğlendiğimiz bir partiden müziklerin alakasızlığı, geçiş beceriksizliği ve bütünsüzlüğü sebebiyle saat 1de çıktık. caps lock açik; hey allam!
  • vine açma sebebim. acayip şeker çocuk.
    (not: ılık değilim)
hesabın var mı? giriş yap