• 1.39 a inmeden bişey yazmanız mantıklı değil sayın troll bey
  • uganda veya kenya şilini bile türk lirası karşısında değer kazanıyorsa bunu diyenin önce bir ağzını çalkalamasını gerektiren durum.

polyanna'ya tecavüz etmişler iyi ki arkayı kurtardık demiş misali.allah akıl,fikir,mantık versin.
  • o 5 liralar görüleceği için yazdığın entry pek de şeyinde olmayan zihniyetin rölantide beklemesi olarak algıla sen bunu tammam...
  • an itibariyle 4,60. eğer bu kur ile tl şahlanıp coşuyorsa ve bu duruma iyi diyenler varsa ki eminim var allah akıl fikir versin diyeceğim ama troll başlığı olduğu için çok da önemli değil.
    not: chp’li değilim.
  • 4.6 da sus pus olanı bırak zihniyeti, susan insanı sikim.sanki ithalat yapıyorda ahkam kesiyor laf sokuyor.götündeki dondan şıçtığı boka kadar her şey dövizle ama 4.6'ya düşük diyor.
  • şuni anlamıyorum dolar çıktı sevinelim. tl indi nispet yapalım. nası bi ülkeymişiz böyle. niye bi kadar politisize olduk biz. neden ülkenin tamamı bizim için önemsiz de benim gibi düşünmeyen siktirsin gitsin diyoruz
    1946 yılında tamamen tüm fabrikaları bilim adamları resetlenen almanya 2017 yıl sonu 364 milyar eur fazla verdi
    bundan 20 yıl önce hemen hemen aynı olduğumuz g.kore bize tur bindirdi.
    tek nedeni bu.
    bizim hayatımızın tek gayesi siyaset olmuş. ülkeyi siyaset üstü göremiyoruz. kim olursa olsin böyle. ak geldi keşke kara gelseydi diyoruz. kara geliyor keşke ak gelseydi diyoruz. dolar artıyor seviniyor itfaiye hortum şu bu muhabbeti yapıyor. faiz uçmuş beter olun amk diye küfrediliyor. sanki aynı havayı solumuyoruz.
    kesinlikle siyasetin gelişme için (kişisem değil) araç olduğu amaç olmadığı düşünce yapısı olmalı. yoksa ben yiyeyim ötekiler bok yesin diyen münafıktır

netice: bizden bi bok olmaz. her 10 yılda bi krizlere her 20-30 yılda bir darbeye/girişimine hazır olun.
  • sözlüğün eski gündemine dönemediğini gösteren siyası başlıklardan biri daha. döviz yükselişi ve ekonomi hepimizin problemi partizanlık yapmanın yararı olmadığını düşünüyorum
  • ciddi ciddi bunu yazan var mı ya? bunun bir ironi metni olduğunu düşünmek istiyorum. yoksa bu zihniyetle aynı toplumda yaşamış olmak düşündürücü
hesabın var mı? giriş yap