• decathlonun fitness ürünleri markası. eşofman, tişört vs. ürünler üretir. kalite/fiyat oranı gayet yüksektir.
  • decathlon'dan aldığım domyos marka penye eşofman altının etiketinde şöyle yazıyor: turksport spor ürünleri sanayi ve ticaret ltd. şti. mesa center c36 blok d: 374 bayrampaşa/istanbul tarafından türkiye'ye ithal edilmiştir.

aynı kalitedeki nike, adidas...vs ürünlerinin yarı fiyatının bile altına satılması işin güzel yanı.

domyos, kalenji, quechua... mükemmel üçlü.
  • grimelanj ve siyah düz tişörtleri hayat kurtarıcıdır. 2 sene önce almıştım, 4 liraydı tanesi. toplamda 12-13 taneler, 2 senedir kışın bütün kazakların montların altına, yazın dışarıya, spora, pijamaya. her türlü kullandım. kimisi yavaş yavaş "benden bu kadar hacı, kalan sağlar senindir" dese de, kalite/fiyat oranı bu kadar iyi olan başka bir tişört bilmiyorum.
  • trx muadili training strap i yapan firma. performansini cok merak ediyorum. bu hafta bir decathlon magazasina gidip inceleyecegim. izlenimlerimi paylasirim zira 99 tl ye satiyorlar.
  • iyidir iyi... farklı renklerde alınması çok iyi olur...
    ayrıca alınanlardan bir iki tanesi hiç açılmadan spor çantasında stepne olarak konulursa dua edersiniz...
  • göbek ve basen bölgelerinden şikayetçi arkadaşlarıma, bu markanın "shape" modelini kesinlikle öneririm efenim. zaten düşük bel, kadınlara yapılmış en büyük kötülükken, bir de bunları spor yaparken kullanmak çok zordu. ben zaten kiloluyum, spor mu yapıyorum, belimi mi kolluyorum belli olmuyordu. fakat şimdi sadece spor yapıyorum. biraz reklam gibi oldu, farkındayım. bildiğim bir alternatifi olsa, onu da önerecektim mutlaka fakat bildiğim başka bir marka yok.
  • piyasaya göre inanılmaz bir alternatiftir domyos. ürünler muadillerinin 5/1i fiyatına ve gayet kalitelidir. demek isteyince oluyor.
  • tişörtlerinde bel hizasında bulunan domyos ibaresini kaldırmış markadır.
  • evdeki stüdyonuzda kullanabileceğiniz ve fiyat/performans/kalite açısından mikemmel düzeyde olan mekik sehpası/bench 900 modeli üreten firma.
    -15, 0, 15, 30, 45, 60 ve 80 derecelik açılar tek bir hareketle kolayca ayarlanır.
    bekle beni bebeem.
  • en ucuz şınav barlarından en pahalı squat racklarına kadar bütün ürünleri uzun ömürlü, kaliteli ve kalitesine göre çok ucuz olan marka. muadillerinin üçte biri fiyatına satılır, ne almanız gerektiğini biliyorsanız işinizi fazlasıyla görür.
hesabın var mı? giriş yap