• bazı replikleri sözlükte bkz olmaya aday çocuklardır. akşam akşam güldürmüştür.

terazisin oğlum sen
  • çocuk bence yaşamın şifresini çözmüş gibi konuşmuş...

(bkz: bir yanlış bütün doğruyu götürür anlıyor musun)
  • tanım yapan seviyeli yazar:sosyal kişiliğini bir kenara bırakıp sadece açıklamalar ekseninde okuyan ama düşünmeyen ve yorum yapmayan yazarlarla yola devam etmek isteyen yönetimin beyanıdır.
  • bu yaştayken fred çakmaktaş izliyordum. atar denen şeyden haberim yoktu. böyle neslin
  • önce o elini bi indirme nezaketinde bulunur musun?

edit; bööggghhh arkadaş gelmiş buraya bile bizim zamanımızda böyle değildi'yi döşemiş zamanında kilitli kalasıca. aptallık yapsalar bizim nesil efendiydi, efendilik yapsalar bizim nesil taso oynardı. hay neslinizi ya. ne nesil yarıştırma merakıymış be.
  • türk milletindeki şu gerçek yaşından en az 10 yaş daha büyük davranma hastalığına en yakın zamanda çözüm bulunmalı. bizim zamanımızda böyle değildi la. birbirimizin tasosunu, misketini kepip güler eğlenirdik. en fazla tekme tokat birbirimize girerdik ama böyle koca adam gibi dayılanıp büyük laflar etmezdik hiç.

tanım: ülkemizdeki siyasetçilerden daha seviyeli tartışan çocuklar.
  • çok sevimsiz, biz o yaşlarda ortada sıçan kim olacak diye bilimsel(!) ya da g.tümsel tartışmalara giriyorduk. daha samimi,daha sevimli, daha çocuksu..
  • terazi örneğini veren elemanın el hareketleriyle hipnoz etkisi yarattığı tartışma. resmen lazer ışığını takip eden kedi gibi kafam bi oraya bu buraya gitti. en son bakışlarımı yere çakılı buldum zaten.

tartışmanın mezarlıkta geçmesi de ayrı bir göndermedir. anlayana...
  • aynı zamanda konsantre felsefe hapı yutmuş gibi konuşan çocuklardır.

yeni nesil gerçekten de çok fena geliyor.
  • kim çocuk kim büyük belli değil ülkede anasını satim.büyükler çocuk gibi davranır, küçükler koca adam gibi birbirine efelik laflar eder.gidin parkta oynayın, taşlardan kale yapıp gol oldu, direğin üstünden gitti kavgası yapın.

ayarı bozuldu ülkenin.
hesabın var mı? giriş yap