• p&g nin 2012 olimpiyat oyunları için çektiği muhteşem bir video, reklam, kısa film her ne denirse artık. çocukların yetiştirilmesinde annelerin ne kadar kutsal bir görevlerinin olduğunu göstermiştir, sabah sabah uzakta olan anneye özlem duyurmuştur. ırk, renk, cinsiyet fark etmeden anne deyince dünya üzerinde herkes aynı hassasiyetle yaklaşabiliyorsa o varlık gerçekten kutsaldır.

http://www.youtube.com/watch?v=10psykh1xrq
  • http://www.youtube.com/…=fmunv1y4x2o&feature=relmfu

gözlere birkaç damla yaş getiren, p&g'nin hazırladığı muhteşem ötesi tanıtım filmidir.

ofiste izlerseniz, annenizin ilkokulda sizi sırtında taşıyarak yataktan kaldırıp mutfak koltuğuna oturtması, siz uyurken sizi giydirmesi aklınıza gelir, fırk fırk ağlarsınız...
  • insanın yüreğine dokunan acayip başarılı bir reklam. ders olur bundan valla, ders.
  • son zamanlarda gördüğüm en başarılı reklam çalışması.

sözlükte gördükten sonra ağlanacak ne var lan diye açtım ama beni de ağlattı :(

edit: yarım saat sonra tekrar izledim, yine ağladım. noluyor lan? anneee!
  • reklam olduğunu bilmesem olimpiyat tanıtımı derdim. her halukarda reklamdan çok çok öte anlamlar içeren bir çalışma olmuş. mottosu da ayakata alkışlanacak cinsten.

"the hardest job in the world, is the best job in the world."
  • sadece 2 dakikalık kısacık bir reklam filmi ile, 2 saatlik koskoca bir sinema filminin veremeyeceği duyguları vererek, acayip derecede hüzünlendirmiştir, açıkçası zor tuttum kendimi. bu reklam vasıtasıyla tüm annelere sonsuz saygılar, sevgiler...
  • insana karmakarışık duygular yaşatan reklam. sonlara doğru dolu gözlerle ağlasam mı yoksa adamlar yapmış helal olsun diye sevinsem mi bilemedim.
  • (bkz: #28218426)
  • boğazları düğümleyen bir reklam. (bkz: ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı)

p&g'yi de övdük ya, beni bu sözlük mahvetti.

peşin edit: yüzücüolcamdiyincehobiolarakyapdiyenannesporluyum.
  • reklam değil, kısa film olarak değerlendirmek daha doğru bence.
    edit:ne ağlaması yahu yandaki inşaattan toz çok kalkıyo o yüzden şey oldu.
hesabın var mı? giriş yap