• "elinde çekiç olan her gördüğünü çivi sanarmış" sözünü anımsatan kişi.
  • moderator troll'u.
  • şirketlerin en dış kapılarındaki (bak içerideki resepsiyon demiyorum) güvenlik görevlileri gibidir. "ben anlamam gardeşim, yassah" diyen adamdır. ne dinler ne anlatır. öyledir işte onu koymuşlardır oraya "ben işimi yapıyom yeaaa" diyerek kendini tatmin eder.
  • malik çambeli'ye hakaret ettiğim entrymi gge gerekçesiyle silmiş preator. halbuki malik abi hayali bir kişiliktir, anlatamadım derdimi.
  • gg ile ilgisi olmayan bir entrymi silen kişi/mod . aksini iddia ediyorsa söylesin, ispatlarım, açıklarım. bilmiyorum, bunu anlayabilir mi, ama rica ediyorum; gg faşizm aracı olmasın, sesimizi kısmak için kullanılmasın.
  • sayesinde gideri var demedin gg nedeni olduğunu anladım..

hassas götlerimize girmeye yetecek kadar kötü bişiy olduğundan madem, ömrü boyunca giderinin olmamasını diliyorum kendisinin..
  • "başbakan maşası" uganda hukukuna göre gg imiş. hoşuna gitmeyen şeyi gg diye silen silici.

ayrıca "mafyamsı" da gg ona göre. mafyamsı ne demek? bir satıcı gibi değil de, şu parayı vermezsen bilet alamazsın! diyerek çalıştığı için, "mafyaya benzer çalışma stili" demek.
  • moderatörlüğünü beğenmediğim, son derece ucuz, dayanaksız, kalitesiz bir şekilde entry silen, sözlüğü girilmez hale getiren "bilirkişi".
    hakkında kötü bir şey de yazamazsınız, diğer moderatör kankaları hemen devreye girip siliyorlar.
  • mecidiyeköydeki burger king hakkında yaptığım eleştiriyi içeriğinde gg kategorisine yakın herhangi birşey olmadığı halde gg gerekçesi ile silen moderatör. ya whopper'ı çok seviyor ya da burger kingden rüşvet alıyor diye düşünmekteyim.
  • sanırım nickinne ile bir yarış içinde. haydi hayırlısı, tanrı gerimizi korusun!
hesabın var mı? giriş yap