• efes pilsen e gerceklestiyse transfer, denge degistirir efes adina.

ergin yine buldun jackpot.
  • sabah bize geliyordu. efes fener ne veriyorsa +5 kasa biraya anlasmis
  • efes'te çok az süre alıp sonra kadro dışı kaldığı ve kontratının bitmesine 2 sene kala takımdan kovulduğu seneden sonra ispanya'nın orta-alt sıra takımlarından rio breoganda harikalar yaratıp ligin mvp'si olan, ve eurobaskette de çok iyi oynayıp sonrasında bu sene başı real madrid'e transfer olan dzanan musa'ya real'e transferi sonrası yapılan bir röportajda "efeste hiç süre almıyordun, sence oradaki problem neydi?" şeklinde gelen bir soruya "hiçbir fikrim yok, bunu ergin ataman'a sorun" diye cevap veren oyuncu.

ergin atamana da sorsalar keşke de bir cevap alsak niye böyle oldu diye. şu anda avrupa'nın belki de en değerli forveti çünkü, real madrid'de de harikalar yaratıyor.

tüm röportaj için link
  • euroleague 2020-21 sezonunda 21-25.haftalar arasında dört maçta ortalama 3'er dakika süre alan basketbolcu... sonraki maçlarda ergin ataman onu kadroya bile almadı, buğrahan maçlara girmese dahi kadroda yer aldı. ligde ise normal sezonun ikinci yarısında 10 maç oynadı ve fena değildi ama playoff döneminde sahaya çıkmadı. iki yıllık sözleşmesi daha var, ataman da röportajlarında hep onun geleceğe dönük bir hamle olduğunu söylemişti, umarım sorunlarını atlatır ve form yakalar diyelim.
  • yaşlanan simon'dan sonrası için yapılmış müthiş yatırım
  • adam efes’te rotasyona alınmadı ispanya’da mvp oldu şaka gibi
  • vesely benzeri bir kariyeri olacağını tahmin ediyorum. 3-4 seneye türkiyeye bekliyorum. diğer ihtimalde ise küçük liglerden çıkan genç bir oyuncunun yıldız ışığını daha da parlatması, avrupalı beyaz bir kısanın daha önce nbade hiç yapmadığı yapamadığı bir şey. 1-2 sene euroleaguede üst düzey takımlarda oynasaydı daha farklı konuşuyor olabilirdim...
    kısaca tahminim, nbade psikolojik olarak yıkılıp türkiyeye gelir ve umarım o zaman obra takımın başında olur. çünkü büyük potansiyeli ve yeteneği olduğunu düşünüyorum.
  • fenerbahçe ya da efese gelmesi muhtemel, gelirse fark yaratacak oyuncu
  • şu an hırvat liginde oynuyor ve deplasmandaki her maçta kendisine
    - musa turcine napusi se kurcine- türk musa ,miki yala- şeklinde tezahürat yapılıyor.
    en son kupa maçında hakem tezahürattan dolayı tribunu boşalttı. kendini geliştirirse büyük oyuncu olacak. yolu bizim diyarlara düşer mi bilmem..

aynı tezahüratı obraya da yaptılar kızılyıldız maçnda onu da onun başlığına yazalım
  • nikos varlas'a göre efes ile 2023 yaz sonuna kadar sözleşme imzalayan 2,06 boyundaki kısa forvet oyuncusu.

kaynak : https://twitter.com/…las/status/1349348382557532162
hesabın var mı? giriş yap