• kaş'ta bulunan kaliteli bir jazz bar. internet sitelerinden okuduğum kadarıyla da bu sene bünyelerinde sarp maden, engin recepogullari, emre kartari, matt hall, sibel köse, ferit odman, ozan musluoglu, uraz kıvaner, joy voeth, telvin, valeria proano ve jeff gianisly gibi önemli isimleri ağırlamışlar. ortam güzel, şehir güzel, müzik güzel. *
  • bu sene, eskiden deve ahırı ve depo olarak kullanılmış mekana taşınan, her hafta farklı jazz müzisyenlerini konuk eden harika bar...ha bu arada eğer giderseniz hemen yanında bulunan 5000 senelik sarnıça girmeyi ihmal etmeyin.
  • yeni yeri bir harika olan mekan. iyi müzisyenleri dinlediğiniz, dinlendiğiniz kaş a benzer bir kedi adayı.
  • ben kaş'a gittim.
    iki akşam echo bar'a uğradım.
    inanılmazdı, büyüleyiciydi.
    hala gözümün önüne geliyor niye öyle biryer istanbulda yok diyorum.
    ses sistemi, renkleri , havası, insanları
    sırf birkaç gece echo bar'a uğramak için kaş'a gitmeye değer.
  • bir türlü sevemediğim mekan.

kaş'da bar konserine uygun başka mekan olmadığından dışarıdan gelen müzisyenler echo bar'da çalarlar. ancak mekanda herhangi bir organizasyon yoksa bir esprisi yoktur. gerek yapılan canlı müzik olsun gerek sgk memuru tripli çalışanları olsun sizi daha çok içip bir an önce sarhoş olup eğlenebilmem lazım histerilerine sürükler. bu da cebinizdeki tüm paranın bitmesine, tatilinizin kısa sürmesine sebep olur, çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını engeller.
  • kaş gecelerinin en keyifli anlarını oluşturan bardır. açık havası, süper müzikleri ve tarzı ile eşsizdir.
  • giriş kapısına 'diren gezi parkı kaş yanında' yazısı asan
    şu sıralar aklan akdağ konserleriyle kulakların pasını silen nadide mekan.
  • konuk ettiği yerli yabancı sanatçılarıyla kaş ziyaretçilerine güzel ve kaliteli müzik dinleme olanağı sağlayan,bu akşamki aklan akdağ konseriyle beni benden alacak mekan.
  • osibisadan sunshine day'i bu barla özdeşleştirdim gibi. seviyorlar bu şarkıyı..
  • eski bir şarap mahzenini bar yapmışlar akustiği çok iyi. ağırlıklı olarak güzel caz parçaları çalıyor. kokteylleri kaliteli. açık havada oturduk. malt bira, caipirinha ve b52 içtik.
    caipirinha’yı ilk kez denedim ağır geldi biraz.
hesabın var mı? giriş yap