• şifreniz varsa sabıka kaydınızı anında alabileceğiniz sitedir.
  • sayfanın en altında 4 puntoyla şu ibarenin kullanıldığı site:

copyright © 2001 - 2013 tüm hakları saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet, e-devlet, edevlet, bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. resmi kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.
  • mal gibi şifrenizle filan giriş yapmamanız gereken site.
  • kişisel bilgileri ele geçirmek için yayına verildiğini düşündüğüm site. zaten basit bir whois sorgusu ile bile ismi isimtescil'den alınmış olsa da aslında yabancı kaynaklı bir site olduğunu görmek mümkün. hakkında entry girildiğini görünce bir bakayım demiştim. zaten böyle ne olduğu belirsiz sitelere ne diye giriyorlar anlamıyorum. turkiye.gov.tr'yi duymamış olabilirler mi?

siteye ilk girişte zaten ekrandaki reklamlardan bir anormallik olduğu belli ve hemen bilgisayara bir cookie atıyor bu site. bilinçli olun kardeşim. artık bilgi güvenliği internette çok önemli hale geldi. kimi internet sitelerine login olurken login ekranına klavyeden girilen şifrelerin ele geçirilebilmesinden sonra sanal klavye diye birşey çıktı. ancak bu klavyede de eğer dışarıdan gizli bir bağlatı varsa ya da bilgisayarda virüs gibi birşey varsa bu casus yazılımlar mouse okunun hareketlerinden bile şifrenizi öğrenmekte. bundan dolayı artık sanal klavyelerde şifrenizin her hangi bir hanesini girdiğinizde tuş kombinasyonu değişmekte, şifrenin ele geçirilmesini biraz daha zorlaştırmakta.
  • artık şifreniz yoksa bile garanti'nin internet şubesinden girebiliyorsunuz. resmen hızır gibi yetişti imdadıma garanti.
  • şuan girmeye çalıştığım ancak açılmayan site. siteye girilememe sebebini bilen varmı acaba?
  • işlem başarısız - talebiniz alınamamıştır, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

diye bir uyari aliyorum. haftasonlari calismiyor saniyorum
  • ssk hizmet dökümünde sürekli olarak hata veriyor .
    ''kişinin işe giriş bilgileri alınamadı ''
  • madem başlık hortladı tekrarlamakta fayda var. e-devlete aşağıdaki adresten giriniz:
    https://www.turkiye.gov.tr/
hesabın var mı? giriş yap