• "kim acaba, hani bir anısı var mı" diye sorunca "paşa dedem" deseydi muazzam bir cevap olurdu.
  • bir anısı var mı nasıl bir soru gerçekten skddljkl

kadın havaalanından aldık diyor, belli ki bir aile büyüğü değil ne anısını soruyorsun.
    tanımasam bile kameralar var, rezil olmayayım diye düşünür güzelmiş der geçerim şahsen. stratejik zeka da sıfır görüldügü üzre*
  • ekrana tiksinerek bakmama sebep olmuş video. berbat bir seviye.
  • buradan halkımızın, imkan sağlandığı taktirde öğrenmeye çok meraklı olduğunu gözlemlediğimiz mevzu. gördüğünüz gibi hanım kızımız einstein'ı öğrendikten sonra gayet ilgiyle inceliyor.

demek ki ne yapıyoruz, halka iniyoruz, halkımızla zaman geçiriyoruz. sizlerden bir şeyler gördükçe bilgi seviyeleri artacaktır.
  • başlığa girilen 2.entrynin nickinin vücut bulmuş hali
  • '' kim acaba . hani bir anısı var mı '' dedi ya la .

olmaz mı bacım. geçen kafamıza atom bombası yiyoruz. ama nasıl yiyoruz. öyle böyle değil. yad ettik rahmetliyi. te allahım
  • o değil de olm saat yarak gibi aq.

(bkz: öyle mi hııahaıah)
  • einstein'ı bilmediğinden değil de,daha önce görmediğinden verilmiş bir tepki gibi geldi bana.
    adını duymuş ama,kim olduğuna,ne olduğuna dair bir fikri yok.
    gerçi,ne anlatıyorum ki ben...
    biride adamı geçtim,diline takmış.
    nerden bakarsanız bakın cehalet akıyor...
  • ya bu adamı bilmek için izafiyet teorisini bilmeye gerek yok ki. einstein öyle bir adam ki artık popüler kültür ikonu olmuş. garip tipiyle, verdiği pozlarla, isminin okunuş farklılığıyla. böyle bir durum yaşamak için cahilden daha da ötesi olmak lazım. tebrik ederim gerçekten zoru başarmış ablam.
hesabın var mı? giriş yap