• kendisine çeşitli laflar hazırladım ama öncelikle kösem'den bahsetmek isterim. hülya avşar'ı sevmem ama dizinin düşük rating'lerinin direkt ona yıkılması bir bana mı düpedüz vicdansızlık geliyor? hürrem'de hafsa sultan'ı canlandıran nebahat çehre aşırı doğal bir oyunculuk mu sergiliyordu, pardon da ben mi kaçırmışım yıllarca? beklenenden düşük rating'in tek sebebi olabilir; o da zaten benzeri bir yapımı kusana dek izlemiş olmamızdır. ve kimse kusura bakmasın, hürrem'in o ilk zamanlarki enerji ve büyüsüne yetişmesi için bin fırın falan ekmek yemesi gerekir kösem'in.

şimdi gelelim asıl meseleye.. benim adım gültepe'de dikkatimi çekmişti ilk ekin koç. o saçma senaryoya diğer über oyuncularla beraber kurban gitmesinin ardından çok bekledim yeni bir şeyle çıksın diye. yani değil kösem, sihirli annem kadrosunda yer alsa yine izleyecektim. çünkü adam = kusursuz! hadi aşırı taş bir kimse ama oyunculuğu "eh işte" dersin. öyle değil! hadi müthiş yetenekli ama tip "eh işte".. öyle de değil! türkçe konuşan ve rol yeteneği yine hat safhalarda, üstelik çıtır bir johnny depp adeta ekin koç. dolayısıyla kendini izletiyor çocuk.

türkiye'de jön yok yeaaa diye diye yıllardır kafamızı sken hülya avşar'a ibret olsun diye, ince hesaplamalarla gönderilmiş bence bizzat yaradan tarafından.

al sana jön! ama torunun rolünde ahahahaha
  • çirkin ekşici egosu ile tanışmış kişidir. tamam kardeşim biz de tanımıyoruz adamı ama kimsiniz? diye sormak nedir.

ben olsam babanım diye cevaplardım. git google'a araştır, köpeğin evladı.
  • o kadar iyi ki benim adım gültepe'de, hiç tanımıyordum kendisini, kimmiş acaba diye araştırırken öğrendim adını. gerçek hayatta da soğuk ve donukmuş genelde, o yüzden heralde o kadar iyi dizide...
    evet oyunculuğu bir kenara bırakırsak, çok seksi ulann!!
  • sözlükte ne kadar boş beleş insanın olduğunu görmemize yarayan çocuk. abi tanımıyorsan yazma geç. bir insana sen kimsin olum, kimsin sen yazmak nedir arkadaş. nasıl bir egolarınız varsa artık.

bence medya maymunu olmadan işini çok iyi yapan, çok yetenekli genç bir aktör kendisi.

hatta arttırıyorum kendi yaş grubu oyuncular arasında en iyisi.
  • "kendinle evli olsan boşanma nedenin ne olurdu?" sorusunu, "biriyle evli olmak yeterince geçerli bir boşanma sebebi bence" şeklinde cevaplayan ve yeni tanıdığım oyuncu. haliyle, bu saatten sonra benim için dünyanın en haklı insanı.
  • inatla sosyal medyayı kullanmıyor. inatla diyorum çünkü bunun eskiden oynadığı bir ergen dizisi var. ve ordan kalma bir hayran kitlesi ısrarla bundan fotoğraf istiyor ama bu hiç oralı değil. helal olsun.
  • muhteşem yüzyıl kösem başlığında beren saati eleştirmekten kendisini övmeye sıra gelmiyor ama okuyorsa canını sıkmasın, performasıyla her geçen gün yürü be ahmet!!! hissiyatı yaratıyor içimizde.

dileriz beren ablasından ibret alır, ben oldum kafalarına girmez ve kendini geliştirmeye devam eder.
  • aman konusulayım, kendimi öne atayım derdi olmayan çocuk. bu yakışılıkla istese marka yüzü olabilir, boy boy sagda solda resim verebilir, saçma sapan gündemde kalmaya çalışabilirdi. tercih meselesi, bu yüzden gündeme gelmiyor, kendini sürekli parlatmıyor, isine gucune bakıyor gibi görünüyor.

kösem ve benim adım gültepe'de cok iyiydi. eger kendini iyi gelistirir, daha iyi projeler secer ise gelecegin halit ergenc'i olabilir. oyununda, mimiklerinde o tat var cunku.
  • son fragmandaki haline bakınca bana (ki ben zayıf erkek sevmem) allah sahibine bağışlasın dedirtmiiştir,insan bir kirli sakal ile bu kadar değişebilir.(bkz: o neydi gız)
  • benim adim gultepe de seyfi karakterini oynuyor kendisi. ilk defa goruyorum, merak ettim kimmis neymis diye, pek yetenekli, pek yakisikli, pek begendim. icimiz sismiti hep ayni oyunculari gormekten, boyle degisiklikler guzel oluyor.

edit:imla
hesabın var mı? giriş yap