• kulakları normal insan sağlığı seviyesinde olan birisi, “itlik” kelimesinin farklı bir sese ait olduğunu gayet net anlayabilir. bariz bir şekilde montaj.
  • dinlemedim ama baska bisey diycem:

dakikalarca suren "milyon dolarlik" telefon konusmalarina montaj diyip veya kulak tikayip burada it dedi muhabbeti yapmak dunyanin en buyuk orospu cocuklugudur.
  • ay öyle mi demiş, şu an ağlıyorum ve artık oyum soyguncu şeriatçılara.

yaşadığım şehrin atmosferi iyice pilavlı ve gülsuyu kokulu havasız mevlüt etkinliğine dönmeli, nefes bile alamamalıyız.

her yerden daha çok arap fışkırmalı, hepsi gözümün önünde bostancı ve yeşilköy sahiline çömelip sıçmalılar. havadan arap yağmalı ve yere indikleri gibi yedirip içirip sevişmeye göndermeliyiz ki her yün yeni bir arap kadını metrobüste yaklaşıp "eble bebeg" diyerek yer istesin. arappp <3 <3

okçuluk vakfı, sümeyyelique cemiyeti, tevfik'in abisinin işkembesini büyütme fonu gibi yerlere para akmalı, vatana millete faydada yarışan yerler buralar neticede.

fatmanur altun'un önlenemez yükselişi devam etmeli (bkz: #91203048), thy yetmez onu akkuyu'nun başında görmeliyiz. tek fotosuna bakınca bile kadının nasıl bir deha olduğunu anladım, oh yeah künfeyekün!

bütün bakırköy - zeytinburnu sahil şeridine 135 katlı rezisanslar yapılmalı, zengin araplar rezidansın 102. katından sahilde sıçmakta olan daha az zengin araplara bakarak türkiye'nin her yanını tek kurşun atmadan sarabilmenin gururunu yaşamalılar.

bir sürü modanisa ve közullah'ın hiçbir iş yapmadan her ay atmden maaşlarını takır takır, fıkır fıkır ve şıkır şıkır çekmeye devam etmelerini arzuluyorum. bu bebişlerin bir iş yapacak vasıf ve beyin sahibi olmamaları maaş almalarına engel olamaz çünkü rızkını veren hüdadır, kula blablabla. bu hüda da kim? aaa benmişim.

başkanların, valilerin, gençlik kolları kekolarının bize hakaret etmeye devam etmesini istiyorum. ananı da al git, gavat, öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar, terörist, pegagalı, fedöncü, kız mıdır kadın mıdır bilmem, oh biraz da şurama hakaret. yannız ateisti hakaret olarak kullandıklarında bi gülesim geliyor çk özr dlrm...

öfff ne baydınız be. izlemedim, demişse de "vay be ne sabır varmış adamda" diyorum. yerinde başkası olsa yakası açılmadık küfürleri ardı ardına sıralayarak uzaktan kumandalı mitralyözle havadan taraya taraya geçiyordu. atm kuyruğunda sırası gasp edilse olay çıkaracak adamlar kazanılmış hakkı katakulliyle elinden alınmış, ülkedeki tüm makamlı çirkin cahiller tarafından üzerine çullanılmış adam saygısızın birine güya it demiş diye ağlaşıyor. ay oyumun rengi hemen değişti kardeş teşekkürler çünkü ben dev bir hıyarağasıyım.
    bunca saldırı altında hala salon erkeği bekleyen varsa yallah bolşoy'a kuğu gölü izlemeye.
  • hayır anlamadığım ekrem imamoğlu “itlik” dediyse belediye başkan adaylığı otomatikman düşüyor mu?
  • velevki ekrem başkan bunu dedi diyelim, adamlar yıllardır annenize sövüyor sesiniz çıkmıyor.

bunların haricinde ekrem başkanı zora sokacak elle tutulur bir şeyiniz varsa söyleyin. ben olduğunu zannetmiyorum, eğer olsaydı 472920302 defa sosyal medya ve televizyonlara servis yapmıştınız bile.

t : montaj olduğunu anlamamak için sağır sultan olmanız gereken saçmalık.
  • hay tiniyetinizi, olmayan onurunuzu, delikanlılığınızı, üç kuruşluk nefsinizi sikiim.
    300 küsur canın canlı canlı yandığı günün ertesinde yerde madenci tekmeleyen itin terfi ettirildiği, bakkala çekilip madenci tokatlayan itin yedi sülalesinin abad edildiği, ana muhalefet partisi lideri 70 yaşındaki adamı linç etmeye kalkan itlerin ellerinin öpüldüğü, 20 senedir milleti içeride dışarıda eyyyyyyy!!!! üyyyyyyyyyyyyy! sizleeeeerrrrr! bizleerrrrr! diye parmak sallaya sallaya yönetenlerin allah sayıldığı, her türlü itin yiğit muamelesi gördüğü bu topraklarda hepi topu bu olaya bel bağladınız de mi?
    götünüzü de yırtsanız o son gelecek. ama bugün ama yarın.
    hazırlanın...

not: it dememiştir, yiğ it demiştir.
  • (bkz: montaj)
  • lan bu malum partiye oy veren insanlar ne kadar ahmak ya. en az 10 dakikalık bıbıcım videolarının montaj olduğuna inanıyorlar -ki 10 dakikalık videolardan bahsediyoruz bak düşün ne zor yapması- ama şu 10 saniyelik videoya gerçek diyorlar. üç kuruş para için namusunu ve onurunu satmışlar. yazık.
  • bu kesinlikle itlik videosudur, bu montajı yapmak ve bu videoyu gerçek diye paylaşmak kesinlikle itliktir!
  • ne itlikmiş olm, bi bıkmadınız. vali kim lan, sanki seçilmiş kişi? türkiye'de ayar olduğu tipe laf etmeyen kaç tane insan var da bu adamın 3-5 hecesinin peşine mal bulmuş mağribi gibi düşüyorsunuz?

it de laf olsa bari. mülayimlikle var olan birinin ciddi bir falsosunu bulmak mümkün olmadığı için temcit pilavına döndürdüler resmen.
hesabın var mı? giriş yap