161510 entry daha
  • yakında başımı alıp gideceğim. bütün alışkanlıklarımı terk edeceğim. bir yolculuğa çıkacağım, uzun bir yolculuğa. kendimi aramak istiyorum. iş bulmalıyım. maceralara atılmalıyım. bu sefer tek gidişlik bilet alacağım.
  • öğlen uykusunu kaçıran çocuğun huysuzlaşması diye bir gerçek var. evlerden ırak. kabus gibi. anneye ancak bu kadar eziyet edebilir bir çocuk. siz siz olun öğlen uykusu saatlerine dikkat edin. bol bol uyutun yavruları. aha da anne tavsiyesi.
  • gökyüzünde kırlangıçlar...gökyüzünden yere inen rüzgar. rüzgarı boşver bizim için estiğini düşünüyoruz. kırlangıçlar telaşlı, mutlu, yaşamaları getektiğini yaşıyor o kadar.

bir köpek var, tasmalı. bir kedi geliyor tasmalı. bizim kadar sıkışmışlar.
  • beni yaralayan şey, benim ben olmam. bunu anladıktan sonra, hiçbir şeyin düzelmeyeceğini anladım.
  • insanlarla bir bağın kalmadığını, başlı başına bir kişilik olmayı kavradığın an gelen rahatlamaya paha biçilemez. işte o an, ilerlemek için tüm yollar açılmış demektir.
  • evdeki iki gram huzuru bozmak için bu kadar çabalamak yorucu olmuyor mu? olmayan huzurum kaçtı, insanlardan midem bulanıyor artık. siktirin gidin hayatımdan bir nefes alayım. ciddi anlamda çok yoruyorsunuz.
  • hayal kuramiyorum, hicbir seye hevesim kalmadi... hayir hicbir sikintim da yok
  • ikinci kez aynı kadından engellendik kısmetse üçüncüsünde
  • alkolle aram kalmadi ujbej senedir. mumkunse baska alternatiflere yoneldim son yillarda yine ama iki haftadir kendisine misafir oluyorum. insan bir sekilde kacacak, buyuk konusmayacak. filan.
  • başkalarının unuttuklarını hatırlamaktan çok sıkıldım.
    belki de bu benim lanetimdir.
112578 entry daha
hesabın var mı? giriş yap