• yol boyunca trende hiç susmayan kadına yanaşıp; bizim orada çenenin bağını sikeyim diye bir laf var, sizin orda yok sanırım dedim.
 • dogumgunlerini onemseyen biri olarak, dogumgunlerinde annemin / babamin / kardesimin yaninda olamayinca uzuluyorum. bundan sonra turkiye ziyaretlerimi o tarihlerde onlarin yaninda olmaya gore ayarlamaya karar verdim, hayat cok kisa.

  iyi ki dogdun babacim <3
 • hayatımdan tamamen çıkmanı istiyorum.sana beddua ettim orada da hasta olmuştun şimdi de o yüzden hasta olmuşsundur sen dedin.senin kadar iki yüzlüsü , kompleklisi ve huzur bozanı var mı? sen olmasaydın var olmayacaktım belki olmasaymışşın keşke.sen baba değilsin sadece parani kullanarak o terimi gerçekleştirdiğinı saniyorsun.sürekli parayla tehdit edip kontrol etmelerinden bıktım.artık susamiyorum, politik davranamiyorum.sana karşı her şeyi tükettin ve içimde sadece nefret var.yaşattıklarını yaşa derdim ama pislik biri değilim.bir an evvel senin hayatımdan yok olmanı istiyorum.
 • hello fuckers,

  eheh
 • hayat inatlaşmak için çok kısa, ama seni umursamayan insanlara kendini anlatmak için de dakikalar çok uzun.
  şunu okuduğunu varsayalım: yeni bir deneme yazdım, umrunda olmaz ama al oku. ne düşündüğünü hala merak ediyorum, iyi şeyler düşünmeyeceğini ve üstten üstten konuşmaya devam edeceğini bildiğim halde.
 • plaja bi aile gelmiş. cehape zihniyetli. ufak bi teypleri var, müzik açmışlar, haliyle biz de duyuyoruz. normalde böyle şeylere sinir olurum, eleştirimi söylerim direkt. ama cem karaca çaldıkları için keyif aldım sesimi çıkarmıyorum. hoşgörü bile göreceli, insanına göre, duruma göre... çok yılansı fare çocuklarız he. tür değiştirirlerse bu ne kardeşim sizi mi dinlicem derim yalnız. *
 • bazı durumlarda kendini bıraktığın kadar kimse seni yalnız bırakamaz. karar vermekten uzaklaştıkça bin olay yaşarsın.
  kurduğun bazı cümleler o kadar sana özeldir ki, esen rüzgar sana anlamlar getirir. biri hadi der. kendine hadi dersin. ne için hadi. ne yapmalıyım. nasıl aşmalıyım. ne hadisi? hadi ne?
  anlatılacak bir şey yokken vardır. çözüm ararken kayboluyor insan. çok debelendikçe çözümler yakınlaşmıyor. gönüllü kabullenişin çığlığı olmaz.
 • tam olarak şöyle oldu:

  beni çağırdığında sana gelmiyorsam sebebi vardı
  güvenmiyordum
  zaman hakılılığımı gösterdi

  (bkz: #39636582)

  ki beni acıtan da tam olarak böyle olması.
 • müthiş bir yaz planımız vardı. şimdi ben yazlıkta o yazlıkta takılıyoruz. o ailesiyle, ben ise günde 40km bisikletle zaman geçiriyoruz.

  onca şeye katlanmıştık ve artık tatile gelmiştik oysa ki, gelemedik, olmadı...

  şimdi ise gerçekten yazın ortasında, araftayım...
 • bir ortam var ben buradaki kimseyi sallamadığım için rahat rahat takılıyordum şimdi o ortamda salladığım biri var ve oraya gitmeme 2 ay olmasına rağmen şimdiden strese giriyorum lanet olsun