7435 entry daha
  • cuma gecesi hayatimin en buyuk aydinlanmasini yasadim.cok mutluyum.
  • az once bir deney hayvaninin olumune neden oldum.
  • ankarada cuma gecesi ne yapilir bilmiyorum.
  • bilerek ve hatta cok fena isteyerek sevistigim adami hasta ettim.halbuki grip virusunu alali birkac saat olmustu.bogazimin yanmaya baslamasindan, burnumun salya sumuk dolmasina kadar herseyin farkinda olan ben, son kalan enerjimi de toplayip, ortak yasam alanina ihtiyac duyan viruslerimi onunla da paylastim.mutlu muyum cok.pisman miyim ? aslaaa!!!
  • şekil olsun diye çantamda tırtıklı prezervatif taşıyorum.
  • birkaç gündür bıraktıgım gym günlerime geri döndüm.akşam ofisden fırladığım gibi spor salonuna gidiyorum.platesti, kondisyondu vs diyerek ortalama ki bu benim için devrim, 3 saati spor salonunda geçiriyorum.gündüzleri ruh gibiyim.kolum, bacağım, kalçam dökülüyorum resmen.çok mutsuzum, birkaç kalori yakıyorum diye yediğim herşey vicdan muhasebesi yapmama neden oluyor, tüm sosyal hayatım dibe vurdu,geceleri başka program yapmamak için telefonlarıma bakmıyorum, normal zamanlarda agzının içine düşeceğim tüm adamlar birleşip, sırasıyla tam da gym saatlerinde bir event yapmak istedi, hepsini içim sızlayarak red ettim, kimselerle konuşmuyorum, mini eteklerimi giymiyorum, sevişmeye enerjim ve en kötüsü isteğim kalmadı, annemi hergün arayıp ne kadar yorgun olduğumu anlatıyorum, spor yanında bari detoks yapayım dediğimden kafein almıyorum, gün içersinde içemediğim her kahve sinir ve asabiyet olarak geri dönüyor, terslenmediğim hoca, ögrenci kalmadı ve en kötüsü hala ayna karşısına geçtiğimde kendimi bir katya olabilmekten bir ışık yılı uzakta olduğumu görmekteyim.
  • sakalli erkeklerle sevismek&&opusmek, sonrasinda beni sinir ediyor.o sakallarin degdigi herbir yanlarim soyuluyor, pek bir narin bunyem yaninda narininden derim var.birkac gundur burnum ve cenem yuzunden elimde nemlendirici dolanmaktan bikkintilar geldi.
  • hatalarımı katlayıp katlayıp, durdum bir süredir.bu aralar çok ağrı kesici kullanıyorum.doğal çaylar vs pek işe yaramıyor.çocukluk, şımarıklık hak götüre.saçlarımı kestirdim gene.çok oldu gece dışarı da çıkmayalı.elimde kahve boş boş oturuyorum bazen tüm gün.çogu zaman işe de gitmiyorum.hatırlamaya çalıştığım birşeyler var sanki.bir çeşit zaman ivmesi yavaşlaması.boşver.
  • ne kadar garip yaşadığın en önemli anların yalan olduğunu anlamak. sevdiğin adamın sana "seni seviyorum" demesi, ilk öpüşmeniz... ilk yediğiniz yemek ya da ilk birlikte hazırladığınız kahvaltı... ilk attığı "günaydın" mesajı... ilk yan yana duran ayakkabılarınız.. ilk çocuğunuz ya da ilk omuzunuza yaslanıp gözyaşı dökmesi.. ne garip hepsinin yalan olması.

çok garip değil aslında çünkü herkes tek
    herkes kendisiyle alakadar bir tek
    birlikte aldığınız ilk nevresimin yastıkları gibi
    her kafa ayrı, her hayat tek
    paylaştığın rüyalar, iki kişilik ama tek
    ettiğin kavgalar çok özlenir ama senindir bir tek
    pişmanlığındır yaşayamadıkların öleceğin güne dek
    hatırlarsın tek başına ürpererek

geçip giden her anın ardında kalan elinde
    tek senin biriktirdiklerin, senin önemsediklerin bir tek
    kabul etmek zor olsa da,
    önüne bakabilmeli
  • lil wayne sevgilim olsun, dövmesiz bir yerine ismimi yazdırsın istiyorum.
    öptüm, by.
252939 entry daha
hesabın var mı? giriş yap