6077 entry daha
  • yıllardır daha o kötü günler başlamadan önceki zamanlara dayanır sözlük ile tanışıklığım. az yazıp çok okuyan biri olarak soru sormak istediğim bir teşkilattır ekşi sözlük bugün.
    - ey sözlük son zamanlarda entry yoğunluğundan anladığım kadarı ile aktif yazan yazarların çoğu akp destekçisi, alkol düşmanı, başörtü dostu, mustafa kemal atatürk düşmanı, kadın cinsine 3. sınıf altı muameleyi uygun gören sadece ahiret hayatı ile kafayı bozmuş cinsel sapık bir kaç insandan mı ibarettir? bu adamlar rating artsın diye para ile mi tutulmaktadır? şimdi biz haftaya eğlencenin dibine vuracağız da kim gelecek lan o partiye ey sözlük, korkmaktayım bak. sorum bu idi. bitti.
    ayrıca; artık o kadar sıkıldık ki troll müdür ne boktur bi defolup başka nerede yazıyorlarsa yazsınlardır... kafa dağıtma, değişik konular hakkında bilgi sahibi olma ne bileyim ilk aklıma gelen sinema/tiyatro eseri hakkında diğer insanların yorumunu okumak için girilen bir yerdir en basitçesi oğlum burası. yerdi demek istemiyorum halen bak. ne diye bu kadar alakasız konular yer alıyor ki burada. ne amaçla geberdikten sonra gideceğimiz yerde iyi yere sahip olma adına başkalarını da gaza getirmeye çalışıyorsunuz? salak mısınız siz? ben daha az sevap işleyip günaha gireyim ki senin daha fazla sayıda hurin olsun değil mi? bak nasıl düz mantık yaptım yine.
    bir zamanlar da sol framede amsikgöt görmekten içimize fenalık basmıştı, şimdi hissedilenler de çok farklı değildir.
    rica etsem bi defolur musunuz kafamızı dağıtmak için girdiğimiz ortamımızdan? ne bileyim tasavvufla falan uğraşın, entry yazıp da günaha girmeyin.
    burası ekşi sözlük'tür bir daha hatırlatayım dedim, zamanın ötesine gitmeden önce belirteyim evet sizin farklı olarak nitelendirdiğiniz gerzekçe düşüncelere tahammülüm yok. her şeyin bir yeri vardır bebişim de dinin imanın yeri ekşi sözlük değildir.
22096 entry daha
hesabın var mı? giriş yap