sponsorlu
18988 entry daha
  • fena sıkılıyorum ya fena felaket feci
  • seviyeli bir sohbet isteyen arkadaşları beklerim...
    fikirlerinizi, iç dünyanızı ve dertlerinizi paylaşın...
    yalnız küfür eden ve saygısız bir dille konuşanlara beddua ediyorum...
    allah evlerine ateşler salsın :)
  • çok güzel dinliyormuş gibi yaparım, bazen ben bile dinliyorum sanıyorum. tanrı vergisi bir yetenek.
  • izmir'den dert dinlenir
    ister karşılıklı görüşerek ister sanal
    büyük 100 küçük 50
    enflasyon var kusura bakmayın kızlar
  • yalnızlık
  • bir şeyler çiziktirmeye çalışırken kağıdın neresinden başlayacağımı az buçuk kavrayabildiğim şu zamanlarda, aynı başarıyı bir şeyler yazarken ya da başlık seçerken gösteremiyorum sözlük. şimdilik buradayım.

nasıl anlatsam? korkuyorum. evet, korkuyorum. güzel giden şeyleri mahvetmekten korkuyorum deli gibi. bulamadıklarıma rastladığımda bulduğumu sanmaktan korkuyorum. tam kazandım derken kendi kazdığım kuyuda uyanmaktan korkuyorum. yanılsamak çok acı. sevildiğimi sanıp kendimi kandırmaktan korktuğum kadar, gördüğüm değeri fark edememekten de korkuyorum. içimde kocaman bir nefes: almışım bir gün, geri veremiyorum.

uyuyamıyorum geceleri, saatleri devirdim, bolca ağladım. olmadı. canım yemek istemiyor. minik bedenim için 3 kilo kayıp fazla diyorlar, ben neleri kaybettim bilen yok. bulduğumu sandıklarım nerde, onu da gören olmamış.

zorlanıyorum, yutkunuyorum çoğu zaman. orada takılmış bir şey var. alışmışım artık: su içiyorum, çay içiyorum, uyuyorum uyanıyorum. her yutkunuşumda orda bir şey var, biliyorum ama artık görmüyorum.

kırmaktan korkuyorum, üzmekten. hak edileni verememekten. hak ettiğimi alamadığım onca yılımda biriktirdiğim korkularım kapımı çalıyor, ben yokum.

umutluyum diyorum bu sefer, her şey güzel olabilir. cümlenin yüklemine ulaşamadan korku sarıyor her yanımı. hayatında hiç, ama hiç... gerçekten sevildin mi? inanasım gelmiyor. kaçsam kovalanır mıyım, koşsam yakalar mıyım?

içimden gelenleri yaparak kaybettim hep. olsun dedim sen, sen olarak kaybet. ve ben şimdi ben olarak, bu klavyeye düşen gözyaşlarıma buradayım. biraz daha zor her şey.
  • keşke şu a*salaklar başka başlığa yazsa da iki çift sohbet edecek doğru düzgün insanlar birbirini bulabilse dediğim veritabanı.
  • sohbet, muhabbet etmek, kendi yasam hikayesini anlatip, dert dokmek isteyenler yesinlendirsin!
  • karşılılıklı dert alışverişi yapılır. itinayla.
  • bu karanlık niye beni seçti
14872 entry daha
hesabın var mı? giriş yap