• bursa 20+ bayanlar yeşillendirebilir..
  • ekşiteker üyelerinin tamamına yakını. çok kafa adamlar ve kadınlardan oluşan elit bir grup. yalnız onlarla takılmak için gerekli olan ilk ve en önemli şey motosiklet sevdalısı olmak.
  • ankara - eskiyeni'de luxus dinlemelik konser buddy aranıyor. konser 22.00 gibi başlayacak yazıyor etkinlik sayfasında, öncesinde bira içebilir, sohbet edebilir sonrasında luxus ile çılgınca eğlenebiliriz. yeşillendiriniz ^^
  • istanbul maltepe zümrütevler'de takılmak isteyenlere sesleniyorum. gelin de götünüzü keseyim.
  • galatanın gölgesi altında içten bir sohbet ne hoş olur,ne içtiğimiz önemsiz çay,alkol hatta su bile olabilir.
  • tekliflere açığım efendim.
  • ankara'da varsa alırım bir dal. yeni insan tanımak gibisi yok .
  • çakmalık diye okudum şaşırdım. gerçi şaşırmadım aslında zaten onu yapmışsınız.
  • çıkmayın dışarı, bok mu var? **

alsancak misal, bitmiş şu an. kıbrıs şehitlerinde metrekareye sekiz sap** düşüyor. sürüler halinde ava çıkmış durumdalar.acımıyorlar.

alın şarabınızı, biranızı, kolanızı, ne bileyim sütünüzü falan, evinize gidin.ben öyle yaptım.
  • karşıyaka izmir yaş yolun yarısı+1 kahve içmek az biraz genel kültürlü biriyle 2 çift laf etmek konserlerde beraber eğlenmek isteyenler yeşillendirebilir
hesabın var mı? giriş yap