şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle kurulmuş birliktir.

son günlerde bir olup fenerbahçe'nin üstüne gelen galatasaraylı, beşiktaşlı ve trabzonsporlu kimselerle birlik halinde mücadele edebilmek amacıyla kurulmuştur. mesela diyelim fenerbahçe'mizi savunduğumuz bir entryle alakalı hakaret dolu bir mesaj mı aldık? hemen birliğe haber vericez ve herkes o hain saldırıya karşılık verecek. aynı küfürlü mesajları c/p yapıp yollicaz filan.

tabii ki şaka bir yana.

biz hele bir birlik olalım, "biz bize yeteriz" diyelim de maçlara filan beraber gider geliriz hep. aktiviteler yaparız yani. artık zamanı geldi zira bu birliği kurmanın.
  • (bkz: sazan.avi)
  • gerçekten kurulacak olan birliktir. etik kurulunun raporu açıklamasına yaklaşılan şu günlerde ciddi bir birliğe ihtiyacımız olacak zira aklansak da karalansak da üstümüze gelen çok olacak. bunlarla teker teker başa çıkabilmek mümkün değil. aziz başkan ne kadar çıkabildiyse biz de o kadar başa çıkabiliriz. ve fakat 3 temmuzdan beri süregelen süreçte camiamızın yaptığı gibi bir kenetlenme içerisine girebilirsek, istediklerimizi yaptırabiliriz!
  • hemen bazı üstüne vazife olmayan itoğlu itleri meydana çıkarmıştır.

be kardeşim ben senin gibi yavşakların bilmem ne listesinde olmaktan zaten büyük keyif alıyorum. çünkü sizin gibilerin bıdı bıdılarını duymuyorum, kafam rahat oluyor. e sen buralara gelip çemkirince samimiyetini yitiriyorsun.

biz 3 temmuzdan beri kulübümüze her türlü mecrada böyle sahip çıktık ki hala kimse dokunamıyor, farkında değil misin? ne maddi ne manevi, elimizden geleni ardımızda bırakmadık, desteğimizi verdik. verdik ki hala ayaktayız, her branşta kupaları alıyoruz, futbolda da nefesimizi ensenizde hissediyor olmanın verdiği korkuyla taraftarınızdan televizyon kanalınıza kadar her yerde tuhaf tuhaf hal ve hareketler. yanılıyor muyum?

o yüzden kes sesini ve başka yerlerde takıl.
  • çoktan yapılması gereken birlik. maçlarda daha organize olup, fenerbahçe'ye destek olmak ilk maddesi olmalı.
  • fenerbahçe'mizin gerçek hayatta oluşturmuş olduğu birlik ve camia bilincinin, galatasaray ve trabzonsporlu taraftarların fazlaca bulundukları ekşi sözlük arenasına taşınmış halidir.
  • içinde olmaktan gurur duyacağım, fenerbahçe için her türlü maddi ve manevi desteği vereceğim oluşum.