• yeni bir start-up yazılımcılar arıyor.

https://surveyhero.com/c/341f234c
  • istatistik işleri anket hesaplamaları itinayla yapılır.
  • uçak/uzay/makine/metalurji mühendisleri aranıyor. lokasyon: ankara.
    iş ilanı
  • istanbul'da erasmus öğrencisi olan zimbabveli bir arkadaşıma iş arıyoruz.
    1- pub , club gibi yerlerde bodyguard veya garson olarak çalışabilir.(kendisi 1.90 , kapkara bir zenci )
    2- ingilzceyi kullanabileceği herhangi bir iş olabilir ( türkçesi yok sadece evet tamam ve kanka diyebiliyor)

edit : saat satar mı gibi espriler yapmazsanız kendisine yardım edebiliriz
  • işi gücü bırakıp müziğe dönmek istiyorum. şöyle sağlam bir grupta veya orkestrada baterist ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir. ulaşsın arkadaşlar, bıktım sanatsız yaşamaktan.
  • yaz sezonu için bodrum'da gelirim hem tatilimi yaparım hem motorla (a2 ehliyet şart) paket servis yaparım diyen arkadaşlar varsa yeşillendirebilirler. kalacak yerimiz mevcuttur..
  • mütercim tercümanlık öğrencisi son sınıfım. yazılı ve sözlü çeviri yapabilecek konumdayım. yazlık bölgelerde de yabancı dilim sayesinde hazirandan sonra çalışabilirim ilginize teşekkürler :)
  • yeni mezun psikoloğum.
    %100 ingilizce psikoloji bitirdim.
    aynı zamanda yakında açıköğretim sosyoloji de bitecek.
    kadıköyde yaşıyorum, bu civarlarda iş arıyorum.
    öncelikli ilgilendiğim alan endüstriyel psikoloji olduğu için şirketlerin ik bölümleri olursa çok sevinirim. olmazsa psikolog olarak çalışabileceğim her şeye açığım.
  • selam. güneş enerji sistemi ile alakalı bir bilgilendirme yapacağım.

2006 yılında almanya'da kurulan bir enerji firması birçok avrupa ülkesinin yanı sıra türkiye'de de faaliyet göstermekte olup orta ve büyük ölçekte güneş enerjisi santrallerinin planlanması, kurulumu ve bakımı gibi hizmetler vermektedir.

tüm ticari kuruluşlar, kanunda yapılan yeni düzenleme ile çatılarına kurabilecekleri güneş enerji santrali ile kullandıkları enerjiyi üretme imkanına kavuştu. sektöründe lider olan firma, uzman ekip ve donanımıyla şirketlere tüketeceği enerjiyi güneş enerjisi ile üretme yönünde destek vermektedir. bu sayede, firmaların enerji maliyetleri sıfırlanmaktadır.

bu sistem hes'ler gibi çevreye zararlı veyahut res gibi ilk yatırım maliyeti yüksek, bakım masrafları yüksek değildir. ve yatırım alanında neredeyse herhangi bir sınır yoktur, devreye alma süresi de res'e göre oldukça kısadır.

peki neden ges, ilk yatırım maliyeti oldukça düşük, bakım masrafları ekonomik, devreye alma süresi kısa ve güneş kullanılmakta, çevreye bir zararı bulunmamakta.

kendi elektriğinizi üretebilir, her ay binlerce lira ödediğiniz faturalardan kurtulabilirsiniz.

detaylar için yeşilimi yakabilirsiniz, sözlük okurları için adviser9@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.
  • tekrardan selam.

tüm çorap ihtiyaçlarınızı karşılıyorum arkadaşlar. toptan/perakende iki türlüde çalışabiliriz. ihracatınıza yardımcı olabilirim. çorap ihtiyacınız varsa, bana ulaşabilirsiniz..

sözlük dışı: adviser9@gmail.com
hesabın var mı? giriş yap