• bir elden gecirilmesini diledigim kutu, klon sözlüklerde bile daha kullanisli versiyonlari var. örnegin birden fazla mesaj gelmisse ve mesaj kutusu yaniyorsa insan ilk olarak ilk gelen mesaji okuyor ama onun altinda yeni gelmis olan iki yeni mesaji es gecebiliyor hatta günlerce görmedigi bile oluyor. bence türkiye nin sayili büyük internet mecralarindan olan eksi sözlügün mesaj kutusu cok daha kullanisli olmali. inbox, outbox diye ayrilan bölümler olmali. bir asagiya bir yukari cevabi okuyayim diye kilometrelerece scroll yapmaktan kurtarmali yazarlarini.
  • kendi kendinizle mesajlaşmanızı da sağlayan mesaj kutusu.daha önce farkına varılmış ve bunun muhabbeti fazlaca yapılmış ise şu an söyleyeceklerim ile hem kör hem topal üstelik ebleh olmuş oluyorum bunun farkındayım ama ben gene de bulduğum ya da öyle sandığım şeyi sizlerle paylaşayım evvela bi ukte verin sonra ukteyi verene yani kendinize mesaj atın sonra gelen mesaja cevap verin bunun sınırsız şekilde yapabilirsiniz ve böylece kendi mesaj kutunuzun ışığı hiç sönmemiş olur ve bu sizin sosyal bir insanmış gibi görünmenizi sağlar ve bundan mutluluk duyabilirsiniz şahsen ben bayağı bi konuştum falan iyi yani kötü degil ama yaptıgınızı kimseye söylemeyin deli falan derler allah korusun.son olarak bunu çözmek ygs şifresini çözmekten daha az zamanımı aldı o kadar da abartılacak birşey degil yani

(bkz: aklıma yeni bir şey gelirse editlerim)
  • sözlükte yazar profillerinin herkese açık olması 'ndan ziyade asıl el atılması gereken bölümdür.
  • şu anda çalışmayan kutu. her yere girebiliyorum, hatta kutuyu da açıyorum ama mesaja tıkladığım an ekran, sadece o ekran kitleniyor.
  • sağ tarafta küçük bir butonla messenger tarzında kullanılabilse çok kullanışlı olacak hede, ne geliyor ne gelmiyor diye arada tuşa basmak can sıkıyor.
  • keşke mesaj sesi olsa da sayfayı yenilemekten ciğerimiz solmasa dediğim kutu.
  • bilmem hangi numarali entry'niz ispiyonlandi diye mesaj gelmis. ne demekse artik..
    bilen bilmeyenlere (burdaki bilmeyen basta ben oluyorum) anlatsin pls.
  • yeşiline gupppaaaan olduğum.nasip olur inşallah.
  • artık mesaj atabildiğime göre yakında yeşillenecek olan kutudur.
  • nedendir bilmem geçmiş mesajlarımı silmiş fasilite.

bir uyarı vereydin bari. biri ile n yıl önceden iddiam vardı, iddianın bitmesine 9 ay kaldı, şartları konuşmadık daha. kimdi nick neydi hiç hatırlamıyorum ki...
hesabın var mı? giriş yap