• sabitlenmiş entry
    selam,

uygulama kullanılırken yaşanılan sorunların, uygulamanın eksikliklerinin farkındayız ve bu konuya ilişkin eleştirileri tek tek not alıyor, inceliyoruz. ekiplerimiz sorunları ve eksiklikleri düzeltme adına çalışıyor.

bu çalışmalar neticesinde çok yakında uygulamamızı kullanımı ferah ve güzel bir hale getireceğimizi paylaşmak isteriz.
    • tarayıcıdan yazdıklarım uygulamada, uygulamadan yazdıklarım tarayıcıda görünmüyor :d yazı tabanlı bir sitede böyle büyük bir hata nasıl olabilir hayret ediyorum. sözlüğün yazılımcıları işi gücü bıraktı çaylaklardan kız ayarlıyor ellam.
    • yahu okudum 84 kişi aynı şeyi yazmış.

güncellemiyorlar işte , bunun nedenine inmek lazım. bence google adsense ile alakalı. reklam gelirlerinden kayıp yaşamak istenmiyor.

mobil uygulamada da reklam olabilir ancak kişilestirilmiş reklam olayı tarayıcıda daha verimli.
    • aşırı katılıyorum çok kasıyor
    • yerinde bir çağrıdır.

mobil uygulamalardaki reklam kazancını bilselerdi her gün güncellerlerdi.

bir tık bir dürüm

(bkz: entry okurken mobil oyun reklamı seyretmek)

(bkz: reklamları kaldır)

(bkz: inapp purchase)
    • gönülden katıldığım çağrı. lütfen düzeltin şunu.
    • saatlerdir “ olmadı sonra tekrar dene” uyarısı ile karşılaşıyorum.

inceden tırstıktan sonra tarayıcıdan girdim.

ne gerek var bu tarz gerilimlere , düzenleyiniz lütfen efendim.
    • desteklediğim kampanyadır.
    • gönülden desteklediğim son zamanların en güzel çağrısıdır.

koskoca ekşi sözlüğün uygulamasının bu kadar yetersiz olması çok tuhaf. debe yok, rastgele başlık ekranı yok, devamlı kasma, bağlantı sorunu yaşanıyor...

artık etraflıca incelenip düzgün bir güncelleme getirilmesi şart. duy sesimizi kanzuk.

şükela reader denen uygulamayı yeni duydum. gayriresmiymiş ama bir deneyelim. mevcut uygulamadan daha kötü olamaz herhalde.
    • şubat 2020'den beri ekşi sözlük android uygulamasına şifrem ve e-mailim hatalı olmadığı halde giremiyorum. şikayet bildirdim geri dönmediler.

t: gerçekleşmesini istediğim çağrı.
    • başka uygulama önerisinde bulunanlar olmuş.(..reader) resmi olmayan hiçbir uygulamaya şifre girmek istemiyor olabilir miyiz acaba? eminim harika bir uygulamadır. maalesef benim için seçenek olamıyor. şimdilik web sayfasıyla yetineceğim. en kısa zamanda yenilenmesini bekliyoruz.
    hesabın var mı? giriş yap