• cover station programının yapımcısı, başarılı bir müzik insanı, her hafta çarşamba günleri rock fm'de program yapıyor hemde canlı yayın.
    misal dün akşam richard cheese cover'ları çaldı ki enfes programlardan biri idi.
    ha konuğu da vardı dün akşam, berber dükkanı'nın yapımcısı dinar kahveci, o da programı daha da güzelleştiren bonustu.
  • motosiklet meraklısıymış.
  • bugün onun doğum günü imiş kutlu mutlu olsun.

her çarşamba cover station programında sesini duymak ayrı bir keyif...
  • 1985 eskişehir doğumludur.
  • gezi direnişi için harika bir parça yapmıştır.

dinleyelim
  • kendisinden, n'olur diren adındaki şarkısını dinleyince ve ardından da twitter hesabımda paylaşınca haberdar oldum. bu durum benim eksikliğimdir tabii ki. parça çok iyi ve artık çok sıkı takip edeceğim kendisini.
  • kendisine tam anlamıyla platonik aşığım. bence tanısa o da beni çok sever.
  • bir evvelki entry münasebetiyle facebook üzerinden teşekkür ettiğini görünce hakkında bir iki kelam etmeye karar verdiğim güzel insan. *

benim nezdimde ne radyoculuğu, ne içerisinde yer aldığı mantis film'in işleri ne de tipi mühimdir* *. bu hatun kişi kadıköy gaza boğulurken cümle aleme evini açacak kadar insandır.

not: doruk yavas da cool cool her yazılanı kopyalayıp altına espri yapmazsa daha güzel bir dünya...
    imagine.
    valla bak.
  • "hangi entryi kim yazdi arkadas" diyen güzel insan, bir tane de ben yazayim da iyice kafasi karissin.
  • hakkında en ufka fikrim yokken tek bir şarkısındaki sözleri ve vokaliyle hayatımda güzel bir köşe kapmış müzik insanı.

daha kendisi "n'olur diren" derken n'olur güvenle dirensin diye elinden geleni yaptırabilecek güzel ses.
hesabın var mı? giriş yap