şükela:  tümü | bugün
 • sub ohm coil'e sahip elektronik sigaralar arasında fiyat/performans olarak en iyi cihaz. hatta belki de en sağlam buhar veren cihaz bu olabilir.

  kit, 0.3 ohm'luk coil ile geliyor. dilerseniz 0.15 ve 0.5 ohm'luk coil de satın alabiliyorsunuz. hatta ısı kontrolü yapabildiğiniz bir tc versiyonu da mevcutmuş ancak deneme imkanım olmadı. ohm değerlerine bakarsanız, sigara kullanımı için pek uygun değil. daha çok ciğere direk çekim için tasarlanmış.

  voltaj ayarı olmayan bataryası tam 2600 mah. 2. günüm ve henüz bitirebilmiş değilim. tahminimce ortalama bir kullanımda 3 gün civarı gider. (edit: gitmez. 2. günün yarısında şarj edersiniz.)

  o değil de elektronik sigara endüstrisi 2015'te nasıl bir sıçrama yarattı yahu. millet 2014'te ce4'lerle eroll'lerle boğuşurken günümüzde şu hayvan cihazı sadece 24 dolarese alabiliyorsun. ki 2016'ya gireli 1 ay bile olmamışken joyetech cubis denilen atomizer'la ortalığın mına koymaya geldi, deneyenler müptelası olmuş.

  starter kit olarak önerebilir miyim bilmiyorum ama her buhar tiryakisinde mutlaka bulunmalı bu cihaz. ebatı hemen hemen joyetech ego one mega civarında. yani lightsaber ebatındaki box modları taşıyacağınıza dışarı çıktığınızda bunu cebinize atın. performansı da müthiş yani, diğerlerini aratmaz bile.
 • e-sigara'ya giriş yapmak için süper cihazdır. ekonomiktir, tankı geniştir, üstüne bir de bittikçe ufacık bir çabalamayla kendiniz sarabileceğiniz iki-üç tane ecr coil ve yedek mod aldın mı evladiyelik. ben 0,5 ohm sarıyorum buharı da içimi de dengeli oluyor. pil bitti mi de yedek moda geçiş...iyi ki üretmişler
 • biladere sigarayı bıraksın diye aldığım fakat elime geçince -muz aromalı likit ile- "acaba ben de mi bi tane alsam" dedirten e-sigara kiti.
 • anladığım kadarıyla sabit bir watt ile değil, bypass modunda çalışıyor.

  4.2 volt verdiğinden kaba hesapla;

  4.2 x 4.2 = 17.64

  2 ohm'luk coil için: 17.64 / 2 = 8.82 watt

  1.5 ohm'luk coil için: 17.64 / 1.5 = 11.76 watt

  1 ohm'luk coil için: 17.64 / 1 = 17.64 watt

  0.8 ohm'luk coil için: 17.64 / 0.8 = 22.05 watt

  0.5 ohm'luk coil için: 17.64 / 0.5 = 35.28 watt

  0.3 ohm'luk coil için: 17.64 / 0.2 = 58.8 watt

  * minimum 0.3 ohm'u desteklediği ve max 60 watt gücü olduğunu not ediniz.
 • benim kuzende var bu aletten. ateşleme düğmesi takılı kalıyor arada sırada ama onun haricinde sıkıntısı yok. o da kronikmiş zaten galiba ijust 2'lerde. güzel cihaz ama. benim gibi elektronik sigaraya yeni başlamış olup da ciğer çekimine geçmek isteyenler düşünebilir. gemi bacası gibi bir şey bu. acayip duman veriyor.

  ayrıca bununla uyumlu coiller hakkında bilgi verebilecek yazar arkadaşlar çimlendirirse sevinirim.
 • bu cihazdan yeni sipariş verdim. e-sigara konusunda tecrübesizim, merak ettiğim bu cihazla nikotinsiz likit içmek mümkün mü tecrübeli arkadaşlar yeşillendirebilir mi?

  edit: 4 siparişimin 2'si geçebidi gümrük geri gönderiyor sağolsun.. 1 adet 0 ürün elimde fazladan var ürünü arayan varsa yeşillendirebilir.
 • 2 gün önce aldım ürünü. sorun benden de olabilir ama beklediğimin çok altında bir ürün. elektronik sigaraya ilk adımı bununla attığım için e-sigaraya karşı olumlu ön yargım da kırıldı. yanında "dekang vapor flavor" adlı bir likitle geldi. ilk defa kullanıyorum elektronik sigara yani hakkında pek bir bilgim yok. kutuyu açtıktan sonra youtube'dan izlediğim bir videoya göre likitini doldurup bir yerlerini ıslatıp kullanmaya başladım. fakat ilk çekişimden beri boğazımı öldürüyor. toplam 20 kere çekememişimdir, o kadar kötü. çalışırken çok fazla ses çıkarma sorunu da var. bir süre bekledikten sonra ilk çalışmasında patlar gibi bir ses ve az miktarda buhar çıkarıyor. bir aylık sigara paramı da gömdüm. e artık satmak da zor, aldığım paraya satamam. almak isteyen varsa mesaj atabilir.
  tarafımdan pek tavsiye edilmeyen bir üründür.