şükela:  tümü | bugün
 • sub ohm coil'e sahip elektronik sigaralar arasında fiyat/performans olarak en iyi cihaz. hatta belki de en sağlam buhar veren cihaz bu olabilir.

  kit, 0.3 ohm'luk coil ile geliyor. dilerseniz 0.15 ve 0.5 ohm'luk coil de satın alabiliyorsunuz. hatta ısı kontrolü yapabildiğiniz bir tc versiyonu da mevcutmuş ancak deneme imkanım olmadı. ohm değerlerine bakarsanız, sigara kullanımı için pek uygun değil. daha çok ciğere direk çekim için tasarlanmış.

  voltaj ayarı olmayan bataryası tam 2600 mah. 2. günüm ve henüz bitirebilmiş değilim. tahminimce ortalama bir kullanımda 3 gün civarı gider. (edit: gitmez. 2. günün yarısında şarj edersiniz.)

  o değil de elektronik sigara endüstrisi 2015'te nasıl bir sıçrama yarattı yahu. millet 2014'te ce4'lerle eroll'lerle boğuşurken günümüzde şu hayvan cihazı sadece 24 dolarese alabiliyorsun. ki 2016'ya gireli 1 ay bile olmamışken joyetech cubis denilen atomizer'la ortalığın mına koymaya geldi, deneyenler müptelası olmuş.

  starter kit olarak önerebilir miyim bilmiyorum ama her buhar tiryakisinde mutlaka bulunmalı bu cihaz. ebatı hemen hemen joyetech ego one mega civarında. yani lightsaber ebatındaki box modları taşıyacağınıza dışarı çıktığınızda bunu cebinize atın. performansı da müthiş yani, diğerlerini aratmaz bile.
 • e-sigara'ya giriş yapmak için süper cihazdır. ekonomiktir, tankı geniştir, üstüne bir de bittikçe ufacık bir çabalamayla kendiniz sarabileceğiniz iki-üç tane ecr coil ve yedek mod aldın mı evladiyelik. ben 0,5 ohm sarıyorum buharı da içimi de dengeli oluyor. pil bitti mi de yedek moda geçiş...iyi ki üretmişler
 • biladere sigarayı bıraksın diye aldığım fakat elime geçince -muz aromalı likit ile- "acaba ben de mi bi tane alsam" dedirten e-sigara kiti.
 • anladığım kadarıyla sabit bir watt ile değil, bypass modunda çalışıyor.

  4.2 volt verdiğinden kaba hesapla;

  4.2 x 4.2 = 17.64

  2 ohm'luk coil için: 17.64 / 2 = 8.82 watt

  1.5 ohm'luk coil için: 17.64 / 1.5 = 11.76 watt

  1 ohm'luk coil için: 17.64 / 1 = 17.64 watt

  0.8 ohm'luk coil için: 17.64 / 0.8 = 22.05 watt

  0.5 ohm'luk coil için: 17.64 / 0.5 = 35.28 watt

  0.3 ohm'luk coil için: 17.64 / 0.2 = 58.8 watt

  * minimum 0.3 ohm'u desteklediği ve max 60 watt gücü olduğunu not ediniz.
 • benim kuzende var bu aletten. ateşleme düğmesi takılı kalıyor arada sırada ama onun haricinde sıkıntısı yok. o da kronikmiş zaten galiba ijust 2'lerde. güzel cihaz ama. benim gibi elektronik sigaraya yeni başlamış olup da ciğer çekimine geçmek isteyenler düşünebilir. gemi bacası gibi bir şey bu. acayip duman veriyor.

  ayrıca bununla uyumlu coiller hakkında bilgi verebilecek yazar arkadaşlar çimlendirirse sevinirim.
 • 3 aydır kullandığım elektronik sigara modeli. üstte de belirtildiği gibi sigara içimi değilde direk ciğer çekimi için daha uygundur. 0.3 ohmluk dirençle hem buhar hem de aroma olarak son derece tatmin edici bir performansı vardır. ancak deli gibi buhar veren rda modelleri görüp denedikten sonra insanda bir tatminsizlik yaratmıyor değil
 • almayın. zaten forumlarda da okuyacaksınız. 2 kusuru var:

  -çok likit sızdırıyor. eliniz çantanız hep sıvıyla bulaşıyor.

  -ateşleme düğmesi içeri göçüyor. bastığınızda içerde takılı kalıyor. misal benimkisi artık tamamıyla içeri göçük vaziyette.

  memnun kalmadım. 4. e-sigaram da gitti. şöyle evladiyelik bir tane bulsaydım keşke.
 • almayın dedeler. akıtıyor.
 • düğmesi kısa vadede içine göçen, altına ultra prima bağlanası e-sigara seti.
 • arkadaşlar 0.5 ohm luk coil i olan varmı vericek yada satıcak olan istanbul içi elden de olabilir ? ayrıca akıtma sorunu çözümü var internette ben kullanıyorum fiyat performans için çok iy i bir ürün