• --- spoiler ---

1-16-2-4
    --- spoiler ---
  • finalistleri görünce, götüme iki kaç iki göz çizsem ilk 5'e rahatlıkla girer dediğim yarışma
  • artık ülkedeki güzel kız kıtlığı ne durumda ki bir sürü ön elemeden geçmiş son 22 güzel listesi bu şekilde.

hele 16 numara nasıl geldi bu aşamalara merak içindeyim, kadıköy'deki dershane çıkışlarında klanlar halinde dolaşıyor 16 numaralar.

yine bir favori belirtmek gerekirse: 1 ve 22
  • ecem çırpan, gülşah ünal, gizem kayalı, gizem avşar isimlerinden birinin kazanacağı yarışma.diğerlerini neye göre seçmişler :/ diğer entrylere bakılınca genel kanı bu yönde.bunlar harici bir kazanan çıkarsa yarışmaya şüpe ile bakarım.seks dedikolduları dönüyordu zaten.
  • 1,4,5 ve duruma göre 22(diğer fotolarını görmek lazım)ın güzel olduğu yarışma
  • hepside yakışıklı çocuklarmış maşallah.
  • ilk baktığımda favorimin 1 numara olduğu yarışmaydı fakat kızın çektiği üç adet vine'ı izledikten sonra vazgeçtim. hem yüzü hem vücudu güzel olan kız bulamadım yine. bakıyorum yine yüz iyi falan dişleri berbat.
  • onca seçmelerden sonra bunlar mı finalist olabilmiş gerçekten, galiba güzellik averajı baya düşmüş ülkemizde, birinciliği yabancı modellere benzeyen ecem çırpan ya da sevimli kız imajıyla gülşah ünal alır, gerisi vasat ötesi.
  • güzellik yarışmaları konusunda hıncal uluç'un ardından ahkam kesebilcek ikinci kişi olarak yaptığım sıralamam 5-9-4 şeklinde.

teşekkürler.
  • sayfayı açar açmaz, oha kesin 2 numara alır dedim. diğerlerine bakmadan. bakamadan.
    neden sonra kızın yüzüne baktım da, "heaa yok almayabilir de" dedim. oha ne güzel meme lan onlar.
hesabın var mı? giriş yap