*

• hayal dünyasını çok canlı yaşayan kişidir. düşündüğü süre boyunca konuştuğunu zannedip, bir anda bana dönüp "ama pop albümü olmasın" diye beni uyarmıştır.
  • 2017 yılında geçiçi isimli albümü çıkmıştır. ismiyle müsemma olmayarak kalıcı ve arşivlik bir albüm olacağı muhtemeldir.
  • yeni albümü yalnız uyuma bugün dijital platformlarda yayınlanmış olan sanatçı.
  • "yalnız uyuma" şarkısıyla çok güzel iş çıkarmış. nostaljik hisler var fena.
  • kendisini geçenlerde mesut süre'nin radyo programında dinledim. ismi kulağıma çalınmıştı ama tanımıyordum. programdaki konuk hali, inanılmaz iticiydi. programı belli ki daha önce hiç dinlememiş bir fikri yok, yapılan espirilere ayak uyduramıyor, geyikleri, mesut'un ve kemal'in troll ataklarını ciddi zannedip, ciddi ciddi cevap vermeye çalışıyor.

90'larda dinlediğin pop şarkıcılarından kim vardı sorusuna, aşırı snob tavırla, "ıyy pop müzik mi, dinlemem ben" tavrıyla, nişantaş'ında büyüdüm derken, sözde bunu söylemek istemiyormuş gibi yaparken, aslında ben oraların çocuğuyum sizin gibi değilim (programdaki diğer iki kişiye) tavrıyla, oldukça iticiydi

mesut da artık arkadaş kontenjanından mı, yoksa tanıtım yapması için mi çıkarttı bilmiyorum ama tüm bu sevimsiz halleri aklıma kazındı.

biraz bakındım, internete, instagramına, belli ki, bkm ekibiyle kanka. "hep böyle kal" yorumunu da dinledim meraktan ancak şu an kendisinin kişiliğiyle ciddi ön yargılara sahip olduğum için yorum yapmayacağım.

misal 1-1,5 ay önce yine mesut'un programına, enerjisi müthiş, programa çok güzel uyum sağlayan, hiç de itici davranmayan, aksine, sempatik tavırlar sergileyen ayşe saran diye bir başka müzisyen konuk olmuştu. o ne kadar sempatik ve sevimliyse, elif yakarçelik de tam tersiydi.

kısacası, seni sevmedim sütoğlan.
  • filmlerini ve kişiliğini bilmemekle birlikte, sesine aşık olduğum kadın. tok kadın sesleri piyasada zaten yok denilecek kadar az. melankoli ve hep böyle kal yorumunu dinlerken tüylerim diken tiken oldu. yaşasın kontraltolar!
hesabın var mı? giriş yap