• çengel bulmaca ünlüsü.
  • çok önceleri show tv'deki tuhaf bir yarışmada gözlerini kırpmadan 4 dakika 7 saniye durmuştu. sonra ben de gaza gelip, "ben de yaparım bunu" dedim. ilk denemem de 1 dakika, ikinci denememde de 1 dakika 10 saniye anca durabildim.

zaman zaman da aklıma geldikçe bu rekoru kırmaya çalışıyorum ama hala kırabilmiş değilim. o değil de, sayesinde dert sahibi oldum amk.
  • ne iş yaparsa yapsın hangi işe el atarsa atsın beynimde nedense ilk olarak şu görüntü beliriyor. güzel gözlü eski manken.

sanki şöyle gibi biraz.
  • alay konusu olan performansı buradan,
    örnek aldığı sanatçının performansını ise buradan izleyebilirsiniz. ya da mavi hapı seçerek hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilrsiniz. ben kırmızıyı seçtim böhühhüü :(
  • hep boyle "ailenizin mankeni" tadinda olan, sevimli mevimli bir hanim kizimiz.
  • 2002 yilinin ba$inda fotograf cekimleri yaptigi bir studyoda, elbiselerini degi$tirdigi kabinde gizlice goruntulerinin cekildigini farkeden ve sapık fotoğrafçıyı kiskivrak yakalattiran, zamaninda ibrahim erkal'in canisi adli $arkisinin videoklibinde ve dizisinde oynami$, sonrasinda mahsun kirmizigul'e sevdaliyim parcasinin klibinde e$lik etmi$, buyuk gogusleri ile $ohreti yakalayan, $imdilerde tiyatro sanatcisi emre kinay'la evli olan, esas soyadi "bolverdi"'yi yillar once birakan manken. 1.70 cm boyunda olup, 90-61-90 vücut ölçülerine sahiptir.
  • vaktiyle tophane civarında bir kazâ yapan hatun kişi.

hanım kızımız kırmızı ışıkta durmuş, fakat bir zaman sonra fren pedalındaki ayağı biraz gevşemiş olsa gerek, araba geri kaymaya başlamış. arkadaki araba da korna çalınca yana bakıp yanındaki arabanın ileri gittiğini zannetmiş ve hemen gaza basmış. sonuç : iett otobüsüne yandan girmek; kamu malına zarar'dan açılan dava...
  • türkücü klip item'ı.
  • makjazsız hali ile bile çok güzel olan kadın. yüzünde pürüzün, kusurun en ufak belirtisi yoktur. konuşmalarından kişiliğinde de pürüz olmadığı izlenimini alıyorsunuz. nazar değmesin.
  • sesi bana hülya avşar'ı hatırlatmış kişi.
hesabın var mı? giriş yap