• ilk defa youtube da izlediğim de konuşma biçimi ve hareketlerden aşırı irite olmuştum videonun üçüncü dakikasına gelemeyip kapatmıştım. ardından beşiktaş da ne yenir videosunu izledim günler sonra ve çocuğun aslında youtube camiasında ne kadar farklı bir tat doku olduğunu fark edip mutlu oldum.verdiği bilgiler, konuşma biçimi , videoların kurgusu, önerdiği yerlerin şuan ki ınstagram ve youtube şovlarından uzak gerçekten işlerinde olan düzgün esnafların yerleri olması . verdiği tarifler michelin tarifleri değil ama zaten (bkz: çakal lezzetler) olayı da burda başlıyor , işin tricklerini kullanarak aslında çok farklı sadece damağa değil , göze de hitap eden yemekler çıkarıyor. youtube da izlediğim yemek ve mekan öneri video kategorisinin en iyi kanalı, kendilerini kutlarım. bir tane de istanbul mixology mekanları videosu çekerseniz çok büyük hizmet olur bu halka .
  • son hipster bukucu.

ozellikle ekonomiye dair ince mesajlar vererekten cektigi kanal. son zamanlarda maalesef gereksiz pahalasan ulkemizde, evinizde de ayni lezzetleri cok daha ucuza sevenlerle bulusturacaginizi ispatlayan ve gosteren samimi bir kanal.

bu tarz kanallarin guzel tarafi, kendini ispatlama ihtiyaci olmayan insanlar tarafindan yapilmasi. sekilden sekile girme ihtiyaci olmadan, yok bilmem ne challange gibi milleti saklabanlik yaptirmamasi.
  • henüz 1000 abonesi olmasına şaşırdığım, aşırı kaliteli bulduğum bir youtube kanalı. mutfakta çakallıklar peşinde koşuluyor.

akışı, anlatımı, yaklaşımı, geyiği, montajı, introsu, outrosu, müziği fevkalade.

(bkz: buralar değerlenir)

https://www.youtube.com/watch?v=7hld3cqa99o
  • yani tamam, aşırı popülerlik evlerden ırak ama, bu kalitede bir adamın ve kanalın hâlâ bu kadr underrated kalması da insanın canını sıkıyor be.
  • itiraf ediyorum french gurme kanalını youtube dan arayan enayi benim :) güzel konsept böyle yaratıcı içerikleri devamını bekliyoruz emircigim ailecek seviyoruz seni :)
  • efsane eğlenceli bir kanal.yemek yapmanın biraz da sihirbazlık numarası gibi bir şey olduğuna inandığımdan emir'in yaptığı bütün numaraların hastasıyım.reklam yapmıyorum ama iphone karşısında konuşan saçma sapan kız kanallarının abone sayısına ve izlenmelerine baktıkca bu kanala bu prodüksiyon kalitesine neden abone olunmadığını anlayamıyorum.videolarına kattığı ufak mizahsenleri de (bkz: emir yargın)'ın mizah anlayışının da hastası oldum.videolarından ne kadar çok şey öğrendiğinize şaşıracaksınız.
    bira şisende tavuk
    mercimek filizi salatası
    tüm videolarında kendi deyimiyle bir "çakallık" bir eğlenceli hal var.başarılarının devamını diliyorum.
    edit:yazmasam olmaz vlogları da ayrı bir güzel.
  • youtube aleminin en underrated sayfası budur.
    budur kere budur.

4-5 gün önce keşfettim, patır patır izliyorum videolarını. yaptığı yemekler zaten çok keyifli, basit ve lezzetli görünüyor. (hem de bana çok uygun hepsi)

ancak bu elemanın geyik muhabbetlerini falan ayrı beğendim.
    arada çıkıp dışardaki mekanları gezmesini falan da ayrı sevdim. kısaca gerçekten çok ama çok beğendim bu youtube sayfasını.

bu kadar akıp giden çok nadir kanal var youtube'da.

ek olarak son bölümlerinden birinde zula diye bir mekanı tanıttı. ertesi gün gidip denedim, kendisine buradan teşekkür ediyorum böyle güzel bir yeri öğretmiş olduğu için.

özet: takip edin.
  • youtube'da zevkle takip ettiğim kanal. videoları altyapı ve içerik olarak başarılı. yaptıkları şeyleri azar azar denemeye çalışıyorum.
  • youtube'da yemek videoları izlemek gibi gereksiz bir hobim var. işin kötüsü, asla da izlediğim tarifleri yapmıyorum, yani çoğunlukla benim için vakit kaybı olan bir uğraş. ama çakal lezzetler hariç! bazen o kadar evdeki malzemelerle, o kadar ballandırarak anlatıyor ki insan dur bi deneyeyim diyor. mezeleri, bira eşlikçisi tarifleri örneğin, hakikaten kolay ve misafirlerin dibini düşürüyor.

emir'in tavırlarına ise başta uyuz olacak gibi olmuştum, sonra baktım kıskıs gülüyorum, baya baya komik bir insan. hem güldürüyor, hem bütçe/yetenek olarak bizi zorlamıyor, hem de küçük çakallıklarla lezzetleri bir üst noktaya taşıyor. çıkardığı videoların kalitesine göre kesinlikle çok daha fazla izlenmeyi hakediyor.
  • yaklaşık 1 hafta önce rastlayıp, nerdeyse her gün bildiğin film izler gibi televizyonda arka arkaya bölümleri bir oturuşta izlediğim youtube kanalı. emir, yemekleri de çok güzel yapmasına rağmen, ben daha çok onu sohbeti için izliyorum. modumu yükseltmemde yardımcı komik youtuberımız.
hesabın var mı? giriş yap