• tekirdağ emniyet müdürü mustafa aydın'ın kızı gizem aydın trafikte telefonla konuştuğu için ceza yazılmış. haberi duyan emniyet müdürü ise cezayı yazan polis memurunu ödüllendirmiş.

böyle haberleri yılda 1 defa da olsa görmek güzel.

https://www.haberturk.com/…izina-ceza-yazdi-2224039
  • ben de kendisini takdir ediyorum. güzel şeyler de oluyor.
  • yanlış olmasın kanada'da sıradan bir gün degil di mi?
  • güzel tekirdağımızın güzel emniyet müdürü.
  • hayır ağlamıyorum, gözüme imkansızlık kaçtı.

gerçekten ülkemizde böyle şeylerin yaşanması çok güzel dediğim olay.
  • görevini yapmak dışında ek bir çaba sarf etmemiş polis memuruna ödül ve takdirname verilmesine sebep olan ceza yazımı.

emniyet müdürü ödülü devlet kaynaklarından verdiyse oldukça anlamsız. e biz zaten o ceza yazılsın diye vergi verip maaşını ödemiyor muyuz memurun?

yine de "sen benim kızıma nasıl ceza yazarsın?" diyip haritadan yer beğendirmesinden iyidir tabii. olumlu gelişme.
  • büyük ihtimalle emekliligi istenecek emniyet müdürünün güzel hareketi. yukarilarda dürüst adam yok baba almazlar seni oralara.
  • ülkede güzel şeyler de oluyor dedirten olay.
  • yazılan cezanın, kızın sağlığı ve emniyeti için olduğunun farkında olan bir babanın hareketi.
  • içerisinde sadece görevini yaptığı için üstüne bir de ödüllendirilen polisin geçtiği hikayedir. sonra neden böyle bu ülke... memlekette torpil, adam kayırma, tehdit, rüşvet öyle bir hal almış ki; görevini yapan insana görevini yaptığı için ödül verilir olmuş, gerçekten inanılır gibi değil.
hesabın var mı? giriş yap