• almanya'nin cnbc-e'si olan pro 7'da bol bol reklami dönen dizidir. hip-hop/rap dünyasina bir bakis atmakta.

güzel bir seye benziyor, bakalim.
  • superfruit dizideki müziklerin medleyini yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=jlotz4lmlc4
  • hip-hop sevmeyenleri caydıracak kadar başarılı bir prodüksiyona sahip dizidir.

taraji p. henson da dizinin lokomotif oyuncusu.
  • 50 dakikalık reklam filmi. ikinci sezon her türlü rekor kırarak yayına çıktı. anasını satayım, dizide satılmadık köşe, kare, kalmamış. ürün yerleştirmenin şahikasına varmışlar. midem bulandı desem yeridir. ilk sezonda bizi kendine meftun eden efso hikaye yürüyüşünün tadı kaçmasa bari..
  • foxlife da denk geldim başlamayım diyordum ama galiba dayanamamayıp başlayacağım hadi bakalım.
  • 2. sezonu bomba gibi başlamış dizi. sadece abd'de 25 milyona yakın insan izliyor ve dizi yayınlandığında 1.5 milyon tweet atılıyor ama türkiye'de hala hakettiği değeri göremedi. hikayeyi nasıl devam ettirecekler derken 2. sezonun 2. bölümüyle sezonu güzelce rayına oturttular, bundan sonrası yağ gibi akıp gider zaten.

türkiye'de uyarlaması çekilebilir aslında. ibrahim tatlıses'in hayatının daha havalı versiyonu çünkü sjdhjsdsk. tam türk seyircisine göre bir konsept.
  • ikinci sezonun ilk iki bölümünü sonunda izleyebildiğim dizi.

--- spoiler ---

ikinci sezona güzel başladı. lucious'ın tahliyesini ilk bölümden bekliyordum ama ikinci bölümde oldu, şaşırmadım. şöyle bir şey var ki andre, jamal ve hakeem'in yakar top oyunu gibi bi lucious'a bi cookie'ye gitmesinden bıktım. saniyesinde karar değiştiriyorlar. bir sahnede empire'da iken başka bi sahnede yeni bir müzik şirketi için uğraşıyorlar. ilk sezonda bundan çok ekmek yedi senaristler ama bu sezonda yavaşlatsınlar şu saf değiştirme muhabbetini. üçüncü bölümde hakeem, lucious'ın işin başına dönmesiyle birlikte kesinlikle empire'a geçecek, dedi dersiniz. cookie, anita'yı her bok edişinde içimin yağları eriyor. her cookie sahnesinde taraj p.'nin önünde saygıyla eğilmek istiyorum. hapishane sahnelerinde çok büyük saçmalıklar vardı açıkcası. az çok biliyoruz amerikan hapishanelerinde dönen olayları ama o kadar görevli, güvenlik varken frank'in cookie'nin kuzenini öldürtmesini, lucious'ın frank'i -bağıra çağıra- öldürtmesini hiçbir şekilde mantığıma oturtamadım. öldürmeyi geçtim özenle kafasını kesip hapishaneden dışarı çıkartıp cookie'ye yollamasını gerçek üstü buldum. tamam dışarda adamları var onlar hallediyor ama nasıl bir hapishane arkadaşım adam dışarıya kesik kafayı rahat rahat çıkartabiliyor. ayrıca hapishaneye stüdyo kurulması çok saçmaydı. ne kadar kilitlenirse kilitlensin müzik yapılıyo, şarkı söyleniyo herkes duyar. nasıl bir "gizli iş" mantığıdır anlayamadım. memur tarafından yakalanmasaydı "e yuh" derdim. biraz gerçekçi olalım. chris rock, ludacris ve kelly rowland çok yakışmıştı diziye. ara sıra ünlü simaları görmek hoşuma gidiyor.

--- spoiler ---

andre'nin hırkamsı blazer ceketlerinden bir tek midesi bulanan ben miyim? anita'ya o iğrenç saç modelinin yakışmadığını ve onu aşırı itici kıldığını bir tek ben mi düşünüyorum? ilk bölümde tavus kuşu, ikinci bölümde piti kare olan cookie'nin ilk sezondaki ratchet stiline ne oldu?
  • 2. sezon 3. bölümü yayınlanan dizi.

--- spoiler ---

başıma bir şey gelmeyecekse 3. bölüm için özetle p-diddy, cassie'sini buldu diyebiliriz.

--- spoiler ---
  • ikinci sezonu farklı açılardan kazançlı başlayan dizi.

faklı yorumlar için:

empire-ultra-luks-markalarin-avmsi

luciousa-ozgurluk
hesabın var mı? giriş yap