• cevabını aradığım sorudur. yabancı bir site kullanmıyorum. türkiyede paribu kullanıyorum fakat hiç memnun değilim. var mı türk, yabancı güvenilir bir site. varsa yeşillendirin be dostlar.
  • birkaç gündür çekim doge coin ve xrp çekim işlemlerini durduran, coinlerimizden haber alamadığımız türk borsası thodex değildir.
  • tabii ki binance borsasıdır.

ben bu borsaya girerken referans linkinin öneminin farkında değildim. referans linksiz üye olduktan sonra başka bir hesap açayım gibi bir şansınız olmuyor. binance referans linki için ikinci hesabı açtığınızı anlıyor ve aynı kimlik bilgileriyle hesabı doğrulamıyor.

yeni üye olmak isteyen arkadaşlar ömür boyu tüm alım satım işlemlerinde %5 indirim sağlayan (böyle deyince az gibi gözükse de bu %5 indirim uzun vadede büyük kazançlar getiriyor) şu linkten kayıt olabilir. benim yaptığım referanssız üye olma hatasını siz de yapmayın. miktarlar ufak olsa da daha az komisyon verebilecekken başkalarına göre daha fazla vermek inanın insana koyuyor.
  • yerli : (bkz: narkasa)
    yabancı : (bkz: kraken)
    altcoin borsası : (bkz: kucoin)
  • uzak durulası tek site (bkz: btcturk)
    neden mi?
    sizinle muhattap olmuyorlar, herhangi bir canlı destekleri var ama yok. destek dediğim canlı chat ama sıkı durun!
    canlı chat için; min. 80 dk bekleme süreniz var 7/24 min. 80 dk şaka değil bu.
    canlı telefon, call center hizmeti yok.
    80 dakika anlık trade yapacağınız bir app için ciddi anlamda;
    yok olmak demektir.
    soyulmanız demektir.
    keriz yerine koyulmak demektir.
  • abi bıktırdı artık çaktırmadan ref’li link yedirme çabaları.
  • (bkz: coinbase)
  • binance'a üye olmaya çalıştım 40 dakika boyunca sürekli hata verdi, server yoğun dedi, kayıt alınamadı dedi vs.

daha bir kayıt yapamıyor benim paramı nasıl koruyacak yahu burası diyip vazgeçtim.

daha net daha güvenilir neresi var mesela
  • crypto.com da candır.
hesabın var mı? giriş yap