• bu adam mütemadiyen eblek eblek şarkılar yapıp bi de üstüne "kahretsin neden bu kadar seksiyim yarabbim" pozlarıyla kameraya önüne çıkan herşeyi sikecekmiş gibi bakarak klipler çeker, biz de hakettiği şekilde tiksiniriz kendisinden. buraya kadar herşey normal hatta süper lakin arada bir de çıkar böyle şarkılar yapar inanasımız gelmez dinlerken binbir çelişkiye düşer vicdan azabı çeke çeke winamp'ta loop'a bağlarız.
    ama yapmış işte adam ne diyceksin ki...
  • şu gözlerim bazen dalıp dalıp gidiyor
    bir türlü dökemediği en son damlasıyla

gibi takdire şayan bir durum tespiti barındıran şarkı. ancak bu kadar güzel özetlenebilirmiş o hissiyat. yaşayan bilir... (bugüne bugün mustafa sandalı da takdir etmiş bulundum)
  • sevgiliden ayrildiktan sonra, ozellikle sevgili bireyi birakip gitmisse dinlenilmemesi gereken sarkilardan biri.

sozlerini de yazayim tam olsun:
    resmin hala asılı duruyor
    sokup atamadıgım
    kalbimin duvarından
    su gözlerim bazen dalıp dalıp gidiyor
    bir türlü dökemediği
    son damlasıyla

mutlu oldun mu
    birini buldun mu
    dün gece rahat uyudun mu

en kötü ihtimalle
    sen beni bu halde bırakıp
    gitmezsin diye düşündüm
    ah perde perde yanıp tutuşan
    bir dertle
    boşluğuna sarıldım biraz daha
    üşüdüm of
  • "en kötü ihtimalle sen beni bu halde bırakıp gitmezsin diye düşündüm" kısmı üzen şarkı. ah yavrum deyip bağrıma basasım geliyor musti'yi dinledikçe.
  • mustafa sandal'ı sevmek için en geçerli sebeplerden biri. bir diğeri için: (bkz: neredesin)
  • mustafa sandal'ın tartışmasız en iyi şarkısıdır.. alır götürür bu diyardan..
  • mustafa sandal'ın kıymeti bilinmememiş şarkısıdır.. insanı hüzünden hüzne sürükleyen bir melodisi vardır.
  • mustafa sandal'ın yeni albümü olan kop'taki en güzel şarkılardan biri.
  • mustafa sandal kisisinin onca piyasa sarkisinin (ki bazilarini dinlemisligim ve eglenmisligim vardir) arasinda apayri yeri olan bir sarkidir.
    olmadik zamanda akliniza gelirse diye bir kosede bulunmasi acisindan http://www.youtube.com/watch?v=lglpk-jaww8
  • sözlerini adam akıllı ilk defa dinlediğim mustafa sandal şarkısı. gayet güzelmiş.
hesabın var mı? giriş yap