şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • kurulumu için kesinlikle youtube dan video izleyin önce, sonra kurun. paralo belirliyorsunuz 8 numaralı, 24 adet sözcüğü sırasıyla not ediyorsunuz güvenlik olarak, ilerde backup yükleyebilmek için. önce video izleyin.

  en fazla 5 farklı coin yüklenebiliniyor. daha fazlası için bellek dolu uyarısı veriyor.

  ben araştırmadan almıştım, daha fazla coin çeşidini yükleyebileğiniz bir cüzdan varsa ona bakılabilir.

  devamlı al sat yapacaklar için pek uygun değil. aracı kuruma gönder oradan çek biraz zaman alıyor, bazen bir yerlerde takılıyor. buraya at uzun vade bekle için daha uygun. mesela ben uzun vade coinlerimi buraya attım, al sat coinleri aracı kurumda.

  ara yüzü çok kullanışlı değil. bir coinden diğer coine geçiş yapmalısınız devamlı. tüm coinlerinin gözüktüğü bir icmal sayfası yok.

  edit : darkrocq uyardı ;

  " 5 coin limiti yok. icindeki uygulamalari silip yenilerini yukleyebilirsin. sildiklerindeki coinler kaybolmaz. o uygulamayi geri yukleyince yine bakiyeyi goruntulersin. cunku zaten coin falan saklamiyor. private key sakliyor. o keyler de belli bir algoritma ile seed den uretiliyor. bu yuzden kaybetsen de seed ile geri geliyor ya zaten."

  devamlı silip yüklemeye bizi zorunlu bırakmasalardı keşke. neden zorlaştırıyorlar ki basit bir meseleyi, neden 5 ten fazlası için silmem lazım, neden 10-20 değil de 5?

  bu arada stellar lumens (xlm) atmak içinde başka bir cambazlık yapmanız lazım, buyrun;
  https://www.youtube.com/watch?v=vdwrdoxzpes
31 entry daha